Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KAUZE MYSLIVCOVÁ!

  Trapná Myslivcová: Přiznala Charouze v Abú Dhabí, ale to vyjádření stojí opravdu za to! Uvěří jí vůbec někdo ty nesmysly?

  01.04.2016 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  To snad ani nemůže myslet vážně. Blondýna Dominika Myslivcová se prezentuje jako hloupá husička a i její vyjádření opravdu stojí za to. Když jsme na Bleskove. cz odhalili nového milence po jejím boku, přišla s opravdu "hodnověrným" vysvětlením. Tomu se ale celý národ směje. Tak jak to s Antonínem Charouzem bylo?

  Dominika Myslivcová lupa
  Myslivcové byl Charouz po ruce i při nákupech. Fotil jí, natáčel a vybíral s ní spodní prádlo. | Instagram

  Růžová Babrie, která jela do Abú Dhabí natáčet nějaký videoklip, se vlastně usvědčila sama z toho, že zahřívá postel miliardáře Charouze. To by ale nebyla zábava, kdyby její slova nepůsobila jak z nepovedené americké komedie. Znáte to, pracháč, vnadná blondýna, otřepané téma. A s čím vlastně Dominika přišla, abychom jí opravdu uvěřili, že to s Charouzem nedělá?

   

  „Ano, spolu jsme tam byli. Tonda Charouz a jeho firma mě teď zastupuje, a jelikož připravuji nový videoklip, který se po naší domluvě bude natáčet v luxusním hotelu Abú Dhabí, ve kterém jsem byla, tak je pochopitelné, že bez jeho společnosti by to fakt nešlo,“ řekla webu extra.cz, který ale tak jako my její pohádce absolutně nevěří. A hned vám vysvětlíme proč. 

   

  Jeho firma mě teď zastupuje a připravuji nový videoklip, který se bude natáčet v luxusním hotelu Abú Dhabí!
   

  I kdyby to byla pravda a Myslivcová by byla novou posilou ve stáji Charouzovy firmy, je příliš divné, proč právě majitel a nejvyšší představitel společnosti šel do exotické krajiny, aby pracoval na jakémsi klipu nějaké Myslivcové. Taková Britney Spears má smlouvu s velkým vydavatelstvím. Představte si, že by majitel této společnosti šel na natáčení klipu. Automaticky tam pošle svoje zástupce, kteří na všechno dohlédnou. 

   

  To ale není případ Dominky, která je asi pro společnost Charouze nejdůležitejším článkem a zřejmě jí vydělá miliony korun. Jinak se přítomnost Antonína vysvětlit nedá. Nebo je teorie o mileneckém vztahu pravdivá. Proč by totiž právě Charouz šel nakupovat erotické spodní prádlo do Victoria's Secret se svou zaměstnankyní? I to je součástí smlouvy? Nebo jí chtěl prachatý jednašedesátiletý pán jenom poradit, co na sebe do klipu, o kterém nikdo nic neví? Jak se říká, v showbyznysu je všechno možné!

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...