Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NOVÝ VZTAH!

  Hnízdečko lásky odhaleno! Tady si Myslivcová užívala s Charouzem týden plný vášně! Máme fotky z luxusního hotela v Abú Dhabí...

  31.03.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Včera jsme přinesli jako první informaci o novém vztahu Dominiky Myslivcové a miliardáře Antonína Charouze. Milovnice rúžové barvy byla po celou dobu svého pobytu v luxusu hodně opatrná, aby se její nový přítel neodhalil. Podle videa je ale zcela jasné, že právě Charouz byl ten, kdo jí v luxusním rezortu natáčel a fotil. A my máme fotky z hotelu, kde si dvojice užívala.

  Myslivcová Charouz lupa
  Myslivcová a Charouz si užívali luxusu v Abú dhabí. | Profimedia, Facebook

  Myslivcová se samozřejmě z nehynoucí lásky ke svému o desítky let staršímu příteli snaží vše ututlat. Dvojice byla v hotelovém komplexu The Emirates Palace Hotel, který patří k nejdražším v celém Abú Dhabí. Noc tady stojí od 7500 korun a za luxusní apartmán s výhledem na moře zaplatíte víc jak 27 tisíc. Zdá sa tedy, že Charouz na své nové milence rozhodně nešetří. 

    

  Myslivcová samozřejmě natočila i svůj internetový pořad, který okamžitě po příchodu zveřejnila, Charouz v něm ale chyběl.
   

  A když už jsme na Bleskove.cz tuto lovestory odhalili jako první, zajímalo nás, jak dlouho vlastně Charouz a Myslivcová tvoří pár. Proto jsme se na to zeptali přímo vnadné blondýny. Zatím na naše dotazy neodpověděla. Taky ale svůj nový vztah nepopřela. A co všechno luxusní resort poskytl? Kromě dokonalého soukromí a azylu pro oba aktéry, také několik bazénů, SPA, různé restaurace a bary a tak dále. Když chtěli oba soukromí, stačilo se zavřít do pokoje, kde je nikdo nerušil.

   

  Samozřejmě nemohl chybět ani výjezd do nákupního centra. Tam strávila Myslivcová několik hodin, aby nakonec skončila ve Victoria's Secret, kde nakoupila několik tašek sexy prádla, kalhotek a nad tím vším dohlížel právě Charouz. Naštěstí pro všechny české příznivce je tam spatřil i náš věrný "paparazzi v akci", který celý zážitek podrobně popsal. "Viděl jsem je v obchodě s prádlem Victoria's Secret, kde jí kupoval hodně odvážné prádýlko. Ona má od něj všechno. Dovolené, auto, luxusní oblečení, kabelky... Jednoduše full servis," řekl člověk, který byl při tom, když Dominika odlehčila konto pracháče Charouze. 

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...