Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÁ LÁSKA!

  EXKLUZIVNĚ! Miliardář Charouz a Myslivcová: Tajné dostaveníčko v Abú Dhabí! Víme všechny podrobnosti...Je s ním z čisté lásky?

  30.03.2016 12:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Opět je to ta pravá a nehynoucí láska. Mladá, krásná, na některých částech těla i umělá blondýna Dominika Myslivcová a miliardář Antonín Charouz jsou milenci. Dvojice si užívá luxus v Abú Dhabí, kde byli milenci spatřeni v jednom z luxusních butiků. A my víme o všem, co tam dělali.

  Dominika MYslivcová lupa
  Myslivcová se pochlubila několika fotkami i na sociální síti. | Facebook

  Loni v září Charouz vyšel s pravdou ven, když přiznal, že tři roky chodil s Evou Perkausovou. Ta mu ale zřejmě pořád zahýbala, což nakonec přiznal i bohatý pan Antonín. "Je to pravda, s moderátorkou Evou Perkausovou nás pojí tříletý vztah. Ten jsem ale teď ukončil po zjištění, že nejsem jediný, s kým se Eva stýká," řekl tehdy Charouz médiím. 

    

  Myslivcová je v Abú Dhabí s Charouzem a oba si to užívají. On všechno platí venku, ona splní všechno uvnitř.
   

  Teď ale ohřívá jeho náruč i postel Dominika Myslivcová, kterou vzal na dovolenou do Abú Dhabí. "Jsou tam spolu, i když ona dává na sociální sítě fotky, na kterých je sama. Nechtějí to moc medializovat, protože se Charouzovi jeho kolegové z byznysu diví, že s ní vůbec je. Spíš by se hodila k jeho synovi, i když ten asi moc velké představení nepředvede. Říká se, že je to mrak, z kterého nezaprší," řekl nám člověk z okolí miliardáře.

   

  A důkaz, že se neplete, je i fakt, že Myslivcová opravdu neustále zveřejnuje nové fotky. Dokonce nám náš člověk prozradil, kde byli nakupovat. "Viděl jsem je v obchodě s prádlem Victoria's Secret, kde jí kupoval hodně odvážné prádýlko. Ona má od něj všechno. Dovolené, auto, luxusní oblečení, kabelky... Jednoduše full servis," říká náš zdroj informací přímo z Abú Dhabí. A když jsme se podívali na Instagram Myslivcové, jen pár hodin nato už měla na profilu snímek z taškami Victoria's Secret. Jestli se oba spolu ukáží i na veřejnosti, uvidíme v nejbližších dnech.

   

  Že se podnikatelovi a miliardáři jeho kamarádi smějí, se není co divit. Stačí se podívat do minulosti na to, co blondýna Myslivcová o sobě řekla a hned bude mít každý jasno. "Jsem blondýnka. Mám ráda styl barbie a možná vypadám povrchně, ale věřím, že nejsem hloupá a vím, co od života chci. Rozhodně nejsem dokonalá, prostě normální holka jako ostatní. I já mám své chyby a nedostatky. Mrzí mě, že se najdou i takoví lidé, co dokáží jen kritizovat, aniž by mě znali," napsala na svůj blog. Tady opravdu není co dodat...

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...