Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  GOTT JE ZPÁTKY

  SUPER zpráva! Karel Gott porazil rakovinu! Vrátí se někdy zpátky? Jak je to s jeho hlasem? Slavík promluvil...

  19.03.2016 07:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Definitivně porazil rakovinu. Zlatý slavík Karel Gott napsal na sociální síť slova, která všichni netrpělivě čekali. Jeho několikaměsíční boj s rakovinou mízních uzlin je u konce. A tato pohádka má zdá se šťastný konec.

  Karel Gott lupa
  Karel Gott porazil rakovinu! | FTV Prima

  Gott byl i při svém facebookovém proslovu opravdu gentleman. "Moji milí příznivci, dnes jsem v nemocnici absolvoval plánované finální vyšetření. Podstoupil jsem magnetickou rezonanci a CT, které potvrdily, že nádorové onemocnění zcela vymizelo," napsal maestro a udělal tak radost všem svým fanouškům.

   

  Gott je vyléčený. Rakovinu mizních uzlin porazil a za chvíli se vrhne i do náročneé práce.
   

  "Mám obrovskou radost, protože dnešní výsledky posílily mou naději, že se opět vracím do života. Nyní mě samozřejmě bude čekat velmi důležitá rekonvalescence, pravidelně budu docházet na kontroly v nemocnici, ale nejvíce se těším na to, že pozvolna začnu s hlasovou rehabilitací," zněla upřímná zpověď našeho nejoblíbeněšího zpěváka. Obavy o jeho zdraví, tak může vystřídat strach o to, jestli se někdy vrátí na pódia.

   

  "Právě s ohledem na mé onemocnění musím zvážit, kam až budou moje síly stačit. Mojí ctižádostí je vrátit se na jeviště v takové formě, kterou u mne lidé znají a právem očekávají a nechci být litován a tolerován, že nemoc poznamenala můj výkon. Do té doby si budu užívat čas se svou rodinou. Váš Karel Gott," dodal na závěr. My panu Gottovi držíme pěsti, aby se na koncertní pódia vrátil co nejdříve!

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...