Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PAPARAZZI V AKCI!

  Přetvářka Patrasové na veřejnosti: V soukromí se neusměje! Nevěra Slováčka pořád bolí, aneb lepší sedět smutná v mercedesu, než šťastná v tramvaji!

  16.03.2016 07:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Dáda Patrasová patří k nejsledovanějším manželkám v showbyznysu. Poté, co praskla nevěra jejího manžela Felixe Slováčka, se právě na Dádu zaměřila obrovská pozornost. Ona i přes to, že byla veřejně ponížena, stojí po boku svého muže. Úsměv na veřejnosti je ale jenom přetvářka. Máme důkaz.

  Dáda Patrasová lupa
  Náš paparazzi nafotil Dádu v luxusním mercedesu. | archiv

  Na společenských akcích přijde Patrasová vždy s úsměvem, ve skutečnosti trpí jako každá podváděná žena. A důkazem jsou i fotografie našeho paparazziho, který Dádu nafotil za volantem jejího luxusního mercedesu. Povadlá tvář, smutné oči a žádný úsměv. Taková je realita v životě herečky a zpěvačky. 

   

  Patrasová kvůli nevěře Felixe trpí, před veřejností se přetvařuje, jak to jen jde.
   

  Zřejmě si přízeň své manželky Felix jednou za čas vykoupí drahým dárkem. Vždyť ani mercedes, ve kterém Dáda jela, nebyl rozhodně špatný. A kdyby přišlo k rozvodu, mohla by Patrasová o některé výhody přijít. Šaty na ples za tisíce, luxusní dovolená, nebo právě auto. Leda že by bylo napsáno na podváděnou Dádu?

   

  Jedno je ale jisté. Zdá se, že Patrasová hraje před lidma svou roli dokonale. I na Česko slovenském plese se objevili společně a ruku v ruce si povídali, bavili se a popíjeli několik hodin. Jestli se rozhodla manželka Slováčka držet rodinu pohromadě a rozvod definitivně nebude, je záhadou. Smutek by ale měla Dáda zakrýt i v soukromí a trochu víc se usmívat.

   

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...