Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Hrozivá nehoda!

  Reportérka Primy Malíková: O vlásek unikla smrti! Do jejího auta vrazil kamion!

  10.03.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Reportérka rádia Frekvence 1 a FTV Prima Renata Malíková měla z pekla štěstí. Při pohledu na auto, ve kterém seděla, je až neuvěřitelné, že to vůbec přežila. Do auta naboural kamion, zřejmě šlo o nepozornost řidiče.

  Renata Malíková lupa
  V tomto autě seděla i Malíková. | Frekvence 1, FTV Prima

  Malíková se podruhé narodila! V červeném Renaultu seděla s kameramanem nedaleko nehody autobusu na Lounsku, když přišla rána. Řidič kamionu asi nedával moc pozor na silnici a reportérka i kameraman  přežili jen zázrakem!

   

  Co se vlastně stalo a jak nehoda proběhla Malíková nechtěla říct. Starost jí dělali kolegové.
   

  "Jsem v šoku, jsem v nemocnici a nechci k tomu více říkat! Vůbec nevím, jak na tom jsou moji kolegové," řekla nám Renata po telefonu. Na jejím hlase bylo znát, že s ní nehoda velmi otřásla. Do červeného vozu reportérů narazil zezadu kamion, za vše pravděpodobně může nepozornost řidiče.

   

  U Panenského Týnce na Lounsku dnes ráno havaroval na namrzlé vozovce autobus se školními dětmi z Vejprt na Chomutovsku. Nehoda si vyžádala 47 zraněných, z toho 43 dětí. Jedno dítě leží na oddělení ARO nemocnice Motol ve vážném stavu, jeho život podle mluvčí nemocnice ohrožen není. 

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...