Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Děsivé odkazy!

  Syn Satinského († 61) z filmu S tebou mě baví svět: Výhrůžky smrtí a psychiatrie!

  04.03.2016 13:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Z jeho slov na sociální síti běhá mráz po zádech. Jan Satinský, který je synem legendárního Júliuse Satinského († 61) z filmu S tebou mě baví svět, má opravdu velké psychické problémy. Nejnovější příspěvky na jeho profilu budí takovou hrůzu, že mají strach i jeho nejbližší. Co píše Satinský junior? A proč se přirovnal k masovému vrahovi Harmanovi?

  Satinský S tebou mě baví svět lupa
  Satinský se proslavil v roli Alberta Horáka ve filmu S tebou mě baví svět. | čsfd

  Skutečný syn Alberta Horáka z komedie Marie Poledňákové S tebou mě baví svět má problémy déle. Teď ale jeho maniodeprese opět graduje, a to se potvrdilo i při pohledu na jeho příspěvky. On sám nemá nejmenší problém o své nemoci mluvit. Teď to ale maličko přepískl. Přirovnání k vrahu Harmanovi, který v roce 2010 zabil v Bratislavě 8 lidí, je příliš. Jeho táta se musí v hrobě obracet, když se zhora dívá, co to z jeho syna vyrostlo.

   

  Harman popravil 8 lidí v Bratislavě. Dalších 15 bylo zraněno. Vše se odehrálo v roce 2010 a šlo o jednu z nejhorších událostí na Slovensku.
   

  Informace o děsivých slovech přinesl slovenský deník Plus1deň. A co vlastně Jan Satinský napsal? Nejdřív to vypadalo, že měl jen problémy s policií. "Co jsem to zas udělal. Klobouk dolů policajtům v Pezinku (obec u Bratislavy pozn.red.), zachránili jste mi včera večer život, takhle se pomáhá a chrání kluci," byla slova, která ještě nic neznamenala. Pak to ale přišlo. 

   

  "To byl včera milimetr od nového Harmana," přirovnal se k vrahovi, který zabil 8 lidí. Co tím Satinský junior myslel, už nedopsal. Je ale nad slunce jasné, že má problémy zvládat svou nemoc. Měl by tak okamžitě vyhledat pomoc odborníků, nebo by ho měli hospitalizovat.

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...