Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Herce zasáhla tragédie!

  Známý herec z Básníků přišel o jediné dítě!

  25.10.2015 11:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Pavel Kříž lupa
  Herec Pavel Kříž skrýval roky velkou rodinnou tragédii | archiv P. Kříže

  Úspěšný herec, ještě úspěšnější lékař. V soukromém životě však herec Pavel Kříž tolik štětsí nemá. Oblíbeného doktorka Šafránka z "Básníků" potkala velká tragédie. Ani řada jeho kolegů o ní neměla doposud tušení. 


  Po emigraci v Kanadě se Pavel Kříž rozhodl definitivně vrátit zpět do Čech. Režisér Dušan Klein mu nabídl roli v pokračování "Básníků", protože ač vystudovaný psychoterapeut, nikdy se herec netajil tím, že se mu v zámoří po filmování stýská.

   

  Ovšem když se s manželkou Bonnie vraceli do Čech, zasáhl osud a jeho těhotná manželka při mezipřistání v Evropě potratila.Kříž byl ze ztráty dítěte zdrcený a stejně i celý filmový štáb, který se svým kolegou tuto tragickou příhodu intenzivně prožíval.

   

  Aby toho nebylo málo, zjistil před lety herec, že je vážně nemocný. Lékaři mu diagnostikovali těžkou cukrovku, která stála za jeho, do té doby nevysvětlitelným, vyčerpáním a slabostí a v neposlední řadě i velkými váhovými výkyvy.

   

  Někteří z kolegů se ptali mezi sebou, co se to s Pavlem děje, zda je za vším alkohol, drogy, problémy, těžká nemoc. A přitom Kříž prožíval jednu z nejtěžších chvil ve svém životě!

  jaj | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...