Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Platí a platí!

  Šokující alimenty slavných Čechů: Tomu neuvěříte, kolik platí svým dětem měsíčně!

  23.02.2016 06:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Takové sumy, že se vám zakroutí hlava! Muži svých slavnějších poloviček platí na své děti takové prachy, jaké běžný Čech nevydělá někdy ani za rok! Kolik musí poslat měsíčně golfista Alex Čejka, fotbalista Tomáš Řepka, nebo jeho kolega z národního týmu Tomáš Ujfaluši?

  ŘEPKÁ ERBOVÁ lupa
  Kolik bude platit po rozvodu Řepka Erbové na syna Marcuse se neví. Exmanželce dává 101 tisíc. | tv nova

  Nejhůř je na tom právě poslední jmenovaný. Ten se musí pořádně obracet, jen aby uplatil alimenty ve výši 300 tisíc korun měsíčně na svou dcerku Kateřinu. Navíc za 8 let manželství vyplatil Ujfaluši své choti „směšných“ 65 milionů korun, jen aby se měla dobře a neupustila ze svého standardu, na jaký byla v manželství zvyklá. Za svou dlouholetou kariéru sice vydělal neuvěřitelných 400 „melounů“, tři stovky každých třicet dní mu ale z koláče jeho konta ukrojuje tedy hodně.

   

  Sportovci jednoduše peníze mají. A jejich exmanželky to dobře vědí a na soudě toho dokonale využily. Peníze na jejich děti jsou ale mnohdy opravdu šokující!
   

  Druhým v seznamu megaplatičů je golfista Alex Čejka. Ten své manželce, kdysi jedné z nejoblíbenějších televizních hlasatelek Mirce Čejkové, posílá každý měsíc na jejich dva syny částku ve výši 270 tisíc korun. Při jeho výplatě na golfových turnajích to je ale zanedbatelná částka. Vždyť jen letos si za pár týdnů už vydělal téměř milion dolarů. Proto je zvláštní, že měl s placením alimentů velké problémy a na své dva syny dokonce jistou dobu neplatil vůbec!

   

  To takový Řepka působí při obou pánech o hodně chudě. I tak ale soud bývalému fotbalistovi pražské Sparty vyměřil alimenty na dceru 101 000 korun. Majetek 400 milionů a přesto měl nedávno opletačky s exekutory. Majetek, nemajetek, platit se musí a ví to i fotbalista, který se navíc musí popasovat s dalším rozpadlým vztahem. Vlaďka Erbová navíc nebude chtít rozhodně odejít o nic levněji. Kolik bude platit na syna Marcuse, se ale zatím neví!

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...