Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Neholí se?

  Má doma tři České lvy, ale ani jednu žiletku! Chlupaté nohy Bydžovské v hlavní roli…

  22.02.2016 07:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Neholit si podpaží, je mezi celebritami v poslední době opravdu nevídaný jev. Kdysi se tomu nikdo nedivil a chlupy na intimních partiích byly na denním pořádku. To česká herečka a držitelka tří Českých lvů si neholí nohy i dnes. Zuzana Bydžovská předvedla svůj nový look i na tiskovce ke hře Svadba pozdního léta. 

  Zuzana Bydžovská lupa
  Herečka zřejmě holení moc neholduje. | Profimedia

  Nikdo by si samozřejmě ničeho nevšiml, kdyby si herečka nevzala příliš krátké džíny, kde si jejího zimního porostu všimli snad všichni, kdo se na tiskové konferenci zadívali trochu níž.

   

  Žiletka asi k výbavě kosmetického kufříku herečky Bydžovské rozhodně nepatří.
   

  Zdá se tedy, že herečka už ve svém věku neřeší, jestli má několik chlupů navíc, i když to není zrovna hezký pohled. Přeci jen je to hvězda a celebrity jako takové by přitom o svůj vzhled měly dbát o trochu více.

   

  I přes tuto nedokonalost je Bydžovská jednou z nejlepších hereček u nás a tak jí zřejmě tenhle přešlap jednoduše odpustíme. Příště by si ale měla k těm Českým lvům, které má doma na poličce, pořídit i nejakou tu žiletku…

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...