Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TOPMODELKA NA DOVOLENÉ

  Simona Krainová zastavila čas! Ukázala luxusní postavu!

  09.08.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Jako by uzavřela smlovu s časem a ten na ni zapomněl! Jak jinak si vysvětlit dokonalou postavu modelky Simony Krainové! Ta ji v celé své kráse předvedla na pláži v Lanzarote! Ale také prozradila tajemství!

  Simona Krainová lupa
  Simona Krainová na dovolené | Instagram

  O tom že nic není zadarmo, nás přesvěcovaly už naše maminky. A světe div se, měly pravdu! Pokud si někdo myslel, že Simona Krainová má své dokonalé tělo zadarmo, teď konečně zjistí jak to opravdu je. Každé ráno i v čase, kdy my ostatní jezdíme lenošit, vyběhne modelka na pláž a své svaly potrápí cvičením a následným strečingem.  

  Za dokonalou postavou, stojí hodiny dřiny!
   

  "Ten pocit když se mi podaří ráno zdrhnout, než se všichni probudí a začne můj milovaný kolotoč," svěřila se na sociální síti Krainová. Ta spolu s manželem a dětmi vytazila s Canaria travel na své oblíbené místo, kam létá pravidelně. Lanzarote jí učarovalo natolik, že právě tady se rozhodla načerpat sílu, před podzimním pracovním maratonem. Právě toto místo si vybrala pro svou rodinnou pohodu.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...