Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEVĚRA TENISTKY

  David Kraus věděl, že ho Strýcová podvede!

  09.08.2018 08:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Když praskl románek Báry Strýcové (32) a novináře Petra Matějčka (35), tak tenistka vydala prohlášení, že s Davidem Krausem (38) už spolu dva měsíce nežili. Ale muzikant o Báře, jako o své holce mluvil ještě 14 dní předtím, a teď přiznal, že píseň, kterou jí napsal před dvěma roky, se vyplnila. Bohužel.

  Barbora Strýcová lupa
  Strýcová na Australian Open | Facebook

  Titulní píseň k filmu Jak se zbavit nevěsty se jmenuje Nádherná a David se netajil tím, že ho inspirovala jeho nejkrásnější Bára. Ale tehdy jaksi zapomněl vysvětlit, co znamená refrén: „Bože ty seš ale nádherná, snad mi teď nebudeš nevěrná!"  

  Často člověk něco nazpívá a pak se to stane.
   

  Uběhly dva roky a Kraus, který si díky své nejkrásnější vysloužil slušné paroží na hlavě, si hrábl do svědomí. „Tuhle píseň jsem složil pro Báru a bohužel se vyplnila.Včera jsem natočil krasný duet s Jitkou Zelenkovou a zase jsme spolu zpívali o tom, co jsem zažil v posledních dnech. A nebo se mi to celé jenom zdá? Mám teď velmi přecitlivělé období, ale je mi dobře, protože mám absolutně čisté svědomí," oznámil na sociální síti odkopnutý muzikant.

  I když tvrdí, že fotky, kde Petr Matějček vášnivě líbá a osahává Báru, neviděl, tak by musel být slepý, aby to byla pravda. Každopádně David smutek překonává díky hudbě a jistě vznikne spousta krásných songů. „Já vím, že to zvládnu. Akorát to nejde zvládnout ze dne na den," netají se Kraus.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...