Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PODVOD NA VŠECHNY!

  Nosková všem lhala se svatbou!

  06.08.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Zpěvačka Michaela Nosková (35) přiznala, že definitivně odešla od manžela Ondřeje Bábora. Stalo se tak teprve rok po jejich "svatbě" na Sri Lance. "Sňatek jsme nikdy v Česku nelegitimizovali, takže se ani nemusíme rozvádět," přiznala zpěvačka.

  Nosková, Bábor lupa
  Podvod se svatbou! | Showpix.cz

  Nosková v posledních měsících vyklidila prostor na české muzikálové scéně, kde byla jednou z nejvytíženějších hvězd, a začala budovat kariéru v Londýně. Už v květnu její přátelé Blesku potvrdili, že jedním z důvodů jsou i partnerské neshody. Tehdy to ještě Nosková zapřela, teď to už ale neskrývá. "Odjela jsem do Londýna i proto, abych si to urovnala. A vzhledem k tomu, že problémy mezi námi už trvají déle, tak jsme se dohodli, že to nemá smysl prodlužovat," přiznala Nosková.  

  Celá svatba byla jen divadlo!
   

  Nosková teď pravidelně se svým programem muzikálových melodií vystupuje v londýnském podniku Sarastro a neskrývá spokojenost. Rozpadlý vztah už neřeší.  "Co se týče mě, přišlo mi, že vztah, který jsme měli, už nebyl ani pro jednoho z nás naplňující," dodala zpěvačka, která řeší hlavně spokojenost své dcery. "Eliška pro mě je, byla a vždycky bude v celé situaci nejdůležitější," říká s tím, že za rozchodem nestojí nikdo třetí.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...