Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZAMILOVANÁ ZPĚVAČKA

  Lucie Bílá utekla z Česka!

  06.08.2018 09:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Zpěvačka Lucie Bílá (52) prožívá krásné léto. Před nedávnem totiž vzkřísila staronovou lásku ke svému „testosteronovému andělovi“ Radku Filipimu (35) a teď si po jeho boku užívá na dovolené.

  Bílá Filippi lupa
  Lucie Bílá je zamilovaná až po uši! | facebook.com

  „Mám ráda prázdniny, ale nejkrásnější jsou ty, které netrávím sama. Je mi moc hezky,“ připsala Bílá k romantickým selfie, které pořídil Filipi. Zatímco před nedávnem pár vyrazil společně na Slovensko, teď podnikli ještě delší cestu.  Kam ale zamilované hrdličky za teplem vyrazili, zpěvačka neprozradila.  

  Prý už ho k vodě nepustí!
   

  Očividně je pro ni hlavní fakt, že se po rozchodu dokázali zase usmířit. Jak už se v minulosti vyjádřila, důvodem jejich problémů byly její pocity, že se vztah nedá skloubit s prací. Bývalý fitness trenér pro ni ale nikdy nepřestal pracovat a nenechal se odradit jejím odmítnutím. Vytrval a ona prý díky tomu poznala, že je to její princ. „Už ho žádný nenechám,“ vzkázala případným sokyním Lucie se smíchem. Začala tak opět nosit krásný prsten, který jí mladší přítel věnoval.

  lum | bleskove.cz

  Témata: Lucie Bílá
  Komentáře ke článku
  loading...