Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  OPUŠTĚNÁ MATKA!

  Hysterka Monika Štiková: Zavrhla ji také druhá dcera!

  04.08.2018 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Místo silného klanu Štikových zůstala matka Monika (45) sama jako kůl v plotě! Kvůli své hysterické povaze od sebe odehnala i posledního člena rodiny, který s ní ještě jakžtakž držel.

  Charlotte Štiková se ráda výrazně líčí lupa
  Nejmladší dcera | Facebook

  Matka-generálka, tak členové rodiny označují Moniku, která vládne hlavně hodně hlasitými příkazy a křikem. Jako první došla trpělivost dceři Ornelle Koktové (25), která má už vlastní rodinu a zázemí. „Nešlo to už víc snášet. Nechat se neustále komandovat,“ okomentovala Ornella, proč s matkou nemluví. 

  Každou chvíli básní o někom jiném, ale nejspíš existují jen v její hlavě!
   

  Nyní se od hysterky odvrátila i mladší dcera Charlotte (22). „Naštvala se na mámu natolik, že už balí kufry a hledá podnájem, kam by se s přítelem Ivem co nejrychleji přestěhovali. Právě do Iva se měla Monika hrubě pustit a před lidmi ho sprostě urážet,“ svěřil zdroj z okolí Štikových. Manžel Michal (48) je momentálně šťastný s mladší přítelkyní a s panovačnou manželkou už rovněž nechce mít nic společného. Monice tak zůstává jen její kariéra a imaginární milenci. O těch jen mluví, ale prý je nikdy nikdo neviděl. „Každou chvíli básní o někom jiném, ale nejspíš existují jen v její hlavě,“ dodal náš zdroj.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...