Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SEXY KŘIVKY

  Eva Perkausová provokuje! Tohle je o infarkt!

  02.08.2018 08:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Úmorné vedro, které v posledních dnech v Česku panuje, vyhnalo k vodě i moderátorku zpráv na Primě Evu Perkausovou (24). Její fotografie rozpálila krev v žilách mnoha mužům, ale našel se i takový, který ji za její vystavování se v plavkách zkritizoval.

  Eva Perkausová lupa
  Eva Perkausová | Archiv

  Po křivkách Evy Perkausové s přírodními čtyřkami lační spousta mužů a ženy jí naopak vosí pas a bujné poprsí závidí. Proto, když se moderátorka položila na lehátko někde u vody a vyfotila se v titěrných bikinách, pánům se tajil dech. "V takovém horku nejde jinak! Zhluboka dýchat," popichovala blondýnka ještě víc své fanoušky.  

  "V takovém horku nejde jinak! Zhluboka dýchat!"
   

  Mezi obdivovateli se ale našel i jeden, který si do Evy rýpnul. "Takhle se dneska prezentují lidi, co uvádějí zprávy?“ ptal se ironicky. A jiný muž na tento koment reagoval. „Smutné, že? No co, na ČT přepnout můžeme vždy,“ řekl. Perkausová pánům odpověděla, že jim to nikdo nevyvrací, aby na ni ve zprávách nekoukali a raději přepli na veřejnoprávní stanici. Muž vše raději vysvětlil. „Neberte to zle. Každé médium má jiný stupeň tolerance vůči prezentaci zaměstnanců. Když to vezmu v kontextu, Vaše foto je na Primě ještě to lepší,“ dodal.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...