Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZROZENÍ I SMRT!

  Čvančarová v slzách radosti i smutku!

  01.08.2018 13:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Herečka Jitka Čvančarová (40) přivedla na svět své druhé dítě. Její těhotenství bylo doslova vymodlené, protože o jedno miminko přišla před dvěma lety. Novorozený chlapeček se narodil 16. července, přesně rok poté, co herečka přišla o milovanou maminku.

  Miminko Čvančarové lupa
  Jitka Čvančarová s prvním potomkem | Showpix.cz

  „Přesně před rokem jsem se svým mužem držela mou maminku do poslední chvíle za ruku, když odcházela… Náš chlapeček k nám přišel přesně po roce ve stejný čas, narodil se ve stejný den, s odstupem pouhých desítek minut. Život ukázal svou sílu. Pokora, úcta. Jsme tolik šťastní za ten dar. Boží dar,“ řekla Top Staru šťastná herečka.   

  Narodil se rok po smrti maminky!
   

  Prvorozená dcerka Elena Emilie (6) získala malého brášku Theodora. „Je krásnej, zdravej a usmívá se! 3,5 kg, 51cm, bude pokřtěný Theodor Christian Čadek. Děkujeme mnohonásobně všem lékařům a celému personálu v Zemské porodnici u Apolináře. Děkujeme váženému profesorovi Antonínu Pařízkovi za jeho profesionální, vlídnou a skvělou péči,“ doplnila.

  Těhotenství provázely komplikace a Jitka Čvančarová krátce před porodem přiznala, že jí jiný stav dává zabrat. „Mám bohužel dost problémů v těhotenství, což se nevylučuje s tím, že jsem šťastná, ale není to fyzicky úplně jednoduché období. A rozhodně to není nejkrásnější období v životě ženy, jak někdo říká. To je asi spíš myšleno v té duchovní úrovni, ale fyzicky to opravdu není jednoduché,“ přiznala herečka týdeníku Sedmička.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...