Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SKONČILA NA KAPAČKÁCH!

  Eva Burešová: Ledvinová kolika!

  30.07.2018 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Hvězda Modrého kódu a jedna z účastnic nové řady Tvoje tvář má známý hlas Eva Burešová (25) skončila v nemocnici na kapačkách. Trpí navíc velkými bolestmi!

  Eva Burešová lupa
  Eva Burešová | Showpix.cz

  Herečka a zpěvačka o svých zdravotních potížích informovala na sociálních sítích, kde zveřejnila také fotku, na níž leží na nemocničním lůžku. Ve tváři má vyčerpaný výraz a do ruky napojenou kanylu. Přesto dokáže o svém stavu i zavtipkovat. „Tak moc chci být důvěryhodná zdravotní sestřička, že jsem si skočila do nemocnice na jednu reálnou lekci,“ napsala brunetka a narážela tím na svou roli v primáckém seriálu z lékařského prostředí Modrý kód.  

  Teď vás prosím o dobrou energii a sílu.
   

   

  „Teď vás prosím o dobrou energii a sílu. Ledvinová kolika s ledvinovými kameny je bolest, která se dá přiblížit porodu,“ popsala své trápení. Porod si ostatně vyzkoušela loni v létě, když na svět přivedla syna Nathaniela. Na péči o něj je v poslední době navíc sama, jelikož se rozešla s partnerem. „Mám v sobě nějaké opiáty, tak mi dělá trochu problém psát... to jde asi poznat,“ dodala unaveně na sociální síti Burešová, známá i z muzikálů Dracula či Čas růží. Měla být také jednou z hvězd páté řady novácké show Tvoje tvář má známý hlas, která se začne vysílat na podzim. Otázka ovšem je, zda nebude muset účast kvůli nemoci a pobytu ve špitále odpískat.

  lum | bleskove.cz

  Témata: eva burešová
  Komentáře ke článku
  loading...