Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VELKÉ PLÁNY!

  Leoš Mareš začal trénovat! Bude z něj sportovec!

  30.07.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Leoš Mareš spolu s manželkou Monikou vrátili z dovolené z řeckého ostrova Mykonos a večer zavítali do tenisového chrámu na Štvanici, nebo spíše do zdejší restaurace. Leoš byl totiž, jako už párkrát předtím, moderátorem večírku k tenisovému turnaji Advantage Cars Prague Open 2018 by Sport-Technik Bohemia. A jelikož součástí zmíněné mezinárodní akce je i nedělní turnaj VIP, zeptali jsme se ho, proč jen moderuje a nezúčastní se i klání na kurtech.

  Leoš Mareš lupa
  Leoš Mareš | Facebook

  „Něco vám prozradím. Před sedmi lety jsem se nechal ukecat a trénoval jsem tanec do StarDance, teď mám před sebou další výzvu a tou je právě tenis. U nás na vsi se bude stavět tenisové hřiště, takže abych nedělal ostudu, když si půjdu zahrát, tak od září chci oživit své schopnosti, které jsem pilným tréninkem získal mezi šestým a desátým rokem svého života. Pak jsem je nechal na delší dobu zahnít, teď se k nim vrátím. No a příští rok tu budu jako hráč,“ prozradil Leoš.  

  Z Leoše bude tenista!
   


  A s jakými ambicemi do bojů půjde? „Nebude to tak, jak se říká, soupeři třeste se. Víte, já dělám nejrůznějšívěci rád a o co méně mi jdou, o to víc se mi zamlouvají. Takže žádné prognózy. Natrénuji a uvidí se,“ dodal Leoš Mareš.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...