Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  UKÁZKOVÁ NEVĚRA

  Mladý Kraus je paroháč! Strýcová na záletech!

  26.07.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Tenistka Barbora Strýcová prohlašovala, by chtěla s přítelem Davidem Krausem miminko. Vypadá to, že došlo k výměně potenciálního otce. Svoji vášeň i zadeček na ulici nevěnovala partnerovi Davidu Krausovi. Strávila totiž noc s potetovaným fešákem.

  Barbora Strýcová lupa
  Bára Strýcová | Showpix.cz

  „Takhle vášnivou dvojici jsem dlouho neviděl. Pořád se líbali a dotýkali, on prakticky nesundal ruku z jejího zadečku,“ popsal Blesku očitý svědek, který dvojici zahlédl kousek od svého domu na pražských Malvazinkách. Za urostlým fešákem přijela s nákupem a svou tenisovou taškou. Po deseti minutách vášnivý set líbání, objímání a laškování ale přerušila a odjela ke kadeřníkovi. Po dvou hodinách byla zpět i s novým účesem, kterým se hned pochlubila a laškovně přitom pohazovala hlavou. Zarostlý chlapík ji za to odměnil dalšími něžnostmi.Fotoreportéři Blesku ji přistihli během tajného rande s neznámým mužem. Sice u toho měla raketu, rozhodně jí ale dával více než soukromé lekce tenisu.  

  V poslední době byl Kraus v centru Prahy vídán spíš sám.
   

   

  Netřeba domýšlet, co se celou noc za zdmi vily dělo. Strýcová ji opustila až druhý den dopoledne a jen těžko se spolu loučili, polibky a objímání opět nebraly konce. Něžné přejetí prstem po tváři, jako by Báře utíral slzu... Ještě letos v březnu jí přitom David, syn moderátora Jana Krause (64), fandil na fedcupovém turnaji se Švýcarskem. 

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...