Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SVATBA ROKU!

  Michal Hrdlička trefil jackpot! Vzal si Karolínu Plíškovou!

  20.07.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Přestože byli tenistka Karolína Plíšková (26) a moderátor Michal Hrdlička (29) zasnoubeni od loňského roku, přípravy na svatbu úspěšně tajili. Své ANO si už však řekli a to na radnici v Monaku za přítomnosti dvaceti hostů.

  Hrdlička Plíšková lupa
  Pan a paní Hrdličkovi! | Facebook

  Odbilo 13:45. Nažehlený Hrdlička vstoupil do haly monacké radnice. Přesně v 14:00 přijel ke vchodu nablýskaný stříbrný Rolls Royce s nevěstou Karolínou, která oblékla šaty do stylu řecké bohyně. Zhruba pětatřicet minut trvalo, než si polibkem stvrdili manželství. Podle informací Blesku Hrdličkovi svědčil kamarád z Novy Petr Suchoň. Karolíně pravděpodobně sestra Kristýna, která se v Monaku ukázala po včerejším překvapivém vypadnutí z turnaje v Olomouci. 

  Pár se seznámil v roce 2015 na večírku po Fed Cupu.
   

   

  Ostře sledovaný pár se seznámil v roce 2015 na večírku po Fed Cupu a od té doby to mezi nimi začalo jiskřit. O ruku svou vyvolenou požádal Michal loni ve Wimbledonu, ale datum svatby si až do poslední chvíle nechali pro sebe. To, že je Plíšková multimilionářka, svádí lidi v diskusích, ke komentování o chlapci, co je zlatokop. Jen čas ukáže, jak je Hrdličkova láska čistá a zda vydrží.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...