Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Co ji naštvalo?

  Válka missek: Jágrova sexy holka čelí útokům od Jitky Boho! Je opravdu zlatokopka?

  13.02.2016 08:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Když se do sebe pustí dvě krásné missky, stojí to opravdu za to. Všechny zlatokopky, které se chystaly na Jaromíra Jágra, ještě ani neskryly své zbraně a už je tu válka další. Jitka Boho se totiž ostře pustila do nové milenky hokejového miláčka českého národa. Co vzkázala Veronice Kopřivové?

  Jitka boho lupa
  Jitka Boho se s chutí pustila do nové přítelkyně Jágra. | facebook

  Důvodem sporu je článek, který vyšel na serveru ShowBiz.cz. Věta, která spustila lavinu od Jitky, totiž vůbec nebyla lichotivá. „A zatímco Jitka Boho si vzala nemajetného muzikanta, Veronika chodí se samotným Jardou Jágrem!“ Článek ale podle modelky obsahuje několik nepřesností. Kupříkladu, že se dvě sexy modelky potkaly na soutěži krásy Miss. I tato informace ji napálila.

   

  O Kopřivové se jako o zlatokopce mluví od začátku, kdy se její vztah s Jágrem provalil.
   

  Reakce na Facebooku je ale daleko rozsáhlejší a opravdu novou lásku Jágra nepotěší. „Tak zaprvé jsem s touto krasotinkou v jednom ročníku Miss nebyla, zadruhé peníze nikdy nikoho šťastným neudělaly, stejně si je do hrobu nikdo z nás nevezme, a na rozdíl od této slečny jsem se vdávala opravdu z lásky a nikdy bych neměnila. Hodnoty jsou opravdu v něčem jiném,“ napsala Boho.

   

  Nepřímo tak naznačila, že Kopřivová je zlatokopka, jako většina modelek, které se nacucnou na sportovce a už se ho nepustí. Myslí si, že s hokejistou není kvůli nehynoucí lásce, ale pro něco úplně jiného. Hned jak se provalila jejich romance, ukázalo se i to, že Kopřivová dostala luxusní dárek za víc jak milion korun.

   

  To přihrává všem nepřejícím na smeč. V poznávací značce auta navíc nechybí jeho legendární číslovka z dresu 68. Navíc je Veronika o 19 let mladší, co taky zrovna neukazuje na běžný vztah a hlavně sobě rovný. Uvidíme, jestli se slova všech z okolí Jágra a Kopřivové časem potvrdí.

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...