Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TEROR OD FANYNKY!

  Mikolas Josef po úspěchu na Eurovizi zažívá peklo!

  27.07.2018 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Na Instagramu ho sleduje 450 tisíc lidí. Zpěvák Mikolas Josef (22), který reprezentoval ČR ve finále Eurovize, ale z toho nemá jen radost. Mladé fanynky ho totiž terorizují! Jak? Vydíráním!

  Mikolas Josef lupa
  Mikolas Josef | Showpix.cz

  Nově nabytá sláva ukázala Mikolasovi okamžitě i odvrácenou tvář a udeřila na jeho citlivou povahu plnou silou. „Velmi mne těší zájem fanoušků. Je milé, když mi napíšou. Třeba pošlou společnou fotku, že jsme se fotili na setkáních, která s nimi dělám po celé Evropě. Pak jsou ale i fanoušci, kteří to berou moc vážně,“postěžoval si zpěvák, kterého trápí, když vidí, že vztah hvězdy a fanouška přerostl obvyklou mez.  

  Dnes je Miki evropskou hvězdou a doma tráví stále méně času.
   

   „Jsou případy, a je jich víc, kdy mi mladé dívky vypisují, že pokud se s nimi nespojím nebo s nimi nezačnu chodit, tak si něco udělají!“ postěžoval si Mikolas. Na takové zprávy nebyl připraven. „Hodně to se mnou zamávalo. Jedna slečna ze Skandinávie mi denně posílá několik zpráv plných vydírání. Nezbylo mi tedy nic jiného než se v její zemi spojit s odborníkem a situaci řešit. Psycholog s ní už pracuje. Bohužel to není ojedinělý případ,“ popsal nejúspěšnější český zástupce na Eurovizi.

   

  „Moc si svých fanoušků vážím, proto kdykoliv se objevím v nějaké zemi, vyhrazuji si čas na setkání s nimi. V tom budu i nadále pokračovat, ale neodpustil bych si, kdyby se stalo někde neštěstí,“ uzavřel zpěvák, který je dnes evropskou hvězdou a doma tráví stále méně času.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...