Neděle 19. listopadu 2017
svátek má Alžběta, zítra Nikola
  Stará parta!

  Sexy Vendulka utěšitelka je zpět: Vypadá líp než v prvním díle Básniků!

  13.02.2016 07:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Pomalu jako Harry Potter si může připadat sága o legendárních Básnících. Už 6. pokračování komedie Dušana Kleina se dočká své premiéry a kromě starých známých Štěpána Šafránka a Kendyho, se objeví i Vendulka utěšitelka, která ani ve svém věku nevypadá vůbec špatně.

  Vendulka utěšitelka lupa
  Takhle vypadá Vendulka dnes. | Bio Illusion/ Bioscop

  Pavel Kříž, David Matásek, Eva Holubová, Jitka Sedláčková nebo právě Eva Jeníčková. ta se opět jako známá Vendula utešitelka vrátí. A i když jí bude letos už 52, pořád se budou mít diváci na co koukat.

   

  Děj se samozřejmě stále točí okolo Štěpána Šafránka a jeho problémů s láskou. Po smrti své poslední dívky Aničky-Zrzečky vychovává sám třináctiletého syna Štěpánka. Karas (Lukáš Vaculík) a Kendy vidí, že to tak dál nejde a rozhodnou se najít pro Štěpána tu pravou. Nejsou ale sami, kdo tenhle nápad dostal.  

  Do kin opět vstoupí slavní Básníci, tentokrát Jak básníci čekají na zázrak, a diváci uvidí staré známé postavy, včetně Vendulky utěšitelky!
   

   

  „Dávám do role Štěpána co nejvíc ze sebe a pochopitelně s rolí stárnu. Jsem s ní od svých 19 do 50 let, a to je svým způsobem unikátní. I Dušan Klein to říkal. Vždy jsme každé Básníky točili jako už definitivně poslední a pokaždé to pokračuje," říká Pavel Kříž, který si poté, co si teď v Lídě Baarové zahrál Hitlera, opět střihl roli roztomilého doktůrka.

   

  V novém filmu se objeví Josef Somr, Tereza Brodská, Pavel Zedníček a další. A už 14. dubna v kinech diváci uvidí, co vzniklo po letech za filmové pokračování a zda se to povedlo, nebo by to tou šestkou skutečně mělo skončit.

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...