Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  AKCE

  Jackie Chan snídal v Praze! Víme, co si dal

  26.06.2018 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Charizmatický herec a lamač dívčích srdcí Jackie Chan byl přistižen v pražské kavárně Mondieu při snídani! Ten, kdo v sobotu ráno zavítal do Obchodního centra Chodov měl velkou šanci spatřit jednoho z nejznámějších herců. A co si dal hrdina akčních komedií k sobotní snídani?

  Jackie Chan lupa
  Jackie Chan | archiv

  Jackie Chan je milovník jídla. Založil několik vlastních restaurací nesoucí název Jackie’s Kitchen. Tak není divu, že na snídani zavítal právě do kavárny Mondieu, která je proslulá svými skvělými a lahodnými snídaněmi. Personál Mondieu prozradil, co si Jackie objednal. Akční snídaně podle Jackie Chana vypadala takto: Omega3 smoothie, domácí karamelový cheesecake, bio organická káva v podobě cappuccina a nanuk vlastní výroby.

    

  Chcete snídat jako tento akční hrdina?
   

  Chcete snídat jako tento akční hrdina? Vybírejte  podle kvality, čerstvosti a široké nabídky poctivých pokrmů. Herci z akčních filmů se sice musejí udržovat v kondici, ale i čas od času taky mohou zhřešit a pochutnat si na něčem sladkém.

   

  Hongkongský herec zazářil nejvíce ve filmech: Mstitel beze jména, Legenda o opilém mistrovi, Božská relikvie a pak také legendární  Police Story.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Jackie Chan
  Komentáře ke článku
  loading...