Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  AUTO

  Leoš Mareš z řídící věže komentuje unikátní autoshow, u které můžete být i vy

  24.06.2018 20:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Leoš Mareš právě z řídící věže komentuje historicky první 24hodinovou livestream show z auta jedoucího napříč Českou republikou! A vy můžete být u toho a ještě vyhrát luxusní Mercedes.

  Leoš Mareš lupa
  Leoš Mareš | showpix

  Za unikátním projektem stojí Yemi A.D. se svým týmem JAD Productions. Je to vůbec poprvé, co se u nás realizuje přímý přenos přímo z jedoucího auta. Pokaždé řídí jeden člověk z řad široké veřejnosti, jako je doktorka, podnikatel, závodník nebo student doprovázený slavnými tvářemi. Ti zároveň zapojují všechny sledující, kteří mají možnost ovlivnit dění v autě a být svědky toho, jak posádky plní odvážné výzvy a objevují zajímavá místa naší republiky. Naopak úkolem pro každého diváka je tipovat, jak dlouhou trasu jedno auto s 12 posádkami za 24 hodin urazí. Livestream sledujte na www.24ride.cz

   

  „Chtěli jsme postavit novou game show, která bude na cestě celým Českem. Nová technologie nám umožnila streamovat obraz z jedoucího auta, což předtím nebylo možné. Je to poprvé, kdy se na českém internetu přenáší live show, která není určena pro televizi.“ říká Yemi A.D.

   

  Hlavní výhra je Mercedes-Benz Třídy A na rok s plnou nádrží
   

  Mezi osobnosti, které se do #24RIDE a tedy i plnění netradičních výzev zapojili, patří například modelka Simona Krainová, ekonom Tomáš Sedláček, prezidentský kandidát a lékař Marek Hilšer, mladý youtuber Zachy, Sedmilhářky Berenika Kohoutová a Marika Šoposká, herec Jan Cina či zpěvačka Marta Jandová.

   

  12 střídajících se posádek ukončí svou cestu dnes, západem slunce ve 21:16. V tu chvíli budou vyhlášeny i výsledky diváckého hlasování. 2 řidičské týmy se skládají z 6 žen a 6 mužů. Na diváky, kteří se svými komentáři na Facebooku do livestream show zapojí, čeká 200 cen. Hlavní výhra v podobě ústředního vozu Mercedes-Benz Třídy A na rok s plnou nádrží čeká na toho, kdo jako první uhodne kolik kilometrů posádky ve voze za 24 hodin ujedou.

  Livestream můžete nyní sledovat www.24ride.cz

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Mercedes Benz
  Komentáře ke článku
  loading...