Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  HIT

  Kate Matl slaví světovou premiéru svého nového videoklipu

  13.06.2018 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Kateřina Mátlová, zpěvačka vystupující především v zahraničí jako Kate Matl, nedávno vydala nový letní hit a dnes hodinu po poledni oslavila světovou premiéru jeho videoklipu.

  Kate Matl lupa
  Kate Matl | archiv

  Píseň Never Be My Bae se nese v letním rytmu a spolu s videoklipem nenechá žádného posluchače chladným. A už se těší velké oblibě u německých a polských fanoušků. Ve videoklipu se Kate obklopila tanečnicemi, choreografie se ujal Filip Jankovič.

   

  Světová premiéra klipu se uskutečnila dnes hodinu po poledni a zdá se, že Kate má třináctku jako svoje šťastné číslo. Jak jinak si vysvětlit, že premiéru naplánovala právě na 13.6. ve 13 hodin a délka videoklipu je 3.13 minut.

   

  Světová premiéra klipu se uskutečnila dnes hodinu po poledni
   

  Jen pár dní před světovou premiérou klipu měla ale Kate jinou práci. S DJ Bobem, se kterým zpívá už několik let, koncertovala v Dánsku a jejich spolupráce zdaleka nekončí. Kromě jejích vlastních vystoupení i letos Kate s Bobem objede celou Evropu.

   

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Kate Matl
  Komentáře ke článku
  loading...