Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  MISS

  Finalistky Miss Czech Republic dováděly v Dubaji

  12.06.2018 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Na konci května odstartovalo pro deset finalistek nabité soustředění ve Spojených arabských emirátech. Dívky se ubytovaly v pětihvězdičkovém hotelu Double Tree by Hilton, Marjan Island Ras al Kaimah a čekal je náročný program.

  Miss Czech Republic lupa
  Miss Czech Republic | archiv

  Soustředění začaly finalistky už ve dvě hodiny ráno, kdy jim Kateřina Kavanová z Bomtom Studios vytvářela perfektní účesy a Lucie Hejná se postarala o líčení, aby dívky hned brzo ráno na focení charitativního kalendáře s Nikolou Bílkovou vypadaly co nejlépe. Program pokračoval natáčením medailonků s Wesnap, kde se stejně jako u focení kalendáře o styling postaral Sam Dolce. Dívky celý den nezahálely a pokračovaly natáčením s TV Prima.


  Další den před polednem se účastnice soustředění vydaly v čele s ředitelkou Taťánou Makarenko na výlet, který organizovala společnost Holiday Moments, do nezapomenutelné Dubaje. Některé dívky navštívily Dubaj poprvé a bylo se na co dívat. První zastávka byla Burdž Chalifa, tedy nejvyšší mrakodrap na světě, následovala okružní plavba lodí v Dubaj Marině a focení na pláži. Dlouhý a náročný den plný zážitků finalistky zakončily návštěvou největšího nákupního centra na světě Dubai Mall, kde si děvčata mohla samozřejmě nakoupit podle libosti, ale také nevynechaly ani show největší tančící fontány na světě a obdivování akvária a zoo přímo uvnitř centra.


  Pak byl pro dívky  nachystaný podobný program jako předchozí den. Focení při východu slunce s Nikolou Bílkovou, focení a natáčení s Wesnap a natáčení s TV Prima. Převážnou část soustředění probíhají i fitness lekce s Františkem Uvírou. Dívky pod jeho taktovou cvičí v okolí hotelu a využívají i moderního hotelového fitness centra. Dívky následně fotily v hotelovém rezortu a po pořádném cvičení a celodenním focení zaslouženě zakončily program v hotelovém wellness.

   

  Celý den si užily ve znamení extrémních vodních sportů
   


  Náročné soustředění pokračoval v duchu focení a získávání nových zážitků. Finalistky vyrazily v pondělí do rozpálené pouště, aby opět fotily do připravovaného kalendáře MISS CZECH REPUBLIC. Celý výlet byl pod taktovkou turistické centrály Visit Ras Al Khaimah. I přes náročné pouštní podmínky dívky vše zvládly, a to i přepravu jeepy na písečných dunách. Vše pak zakončily večerním posezením v Beduínské vesnici, kde si užily nejen konzumaci tradičních pokrmů, ale připravenou ohnivou show a další představení.


  Ani další den účastnice soutěže nezahálely a celý den si užily ve znamení extrémních vodních sportů a dovádění na bazénových nafukovacích lehátkách ve tvarech různých zvířat, které jsou poslední dobo tak oblíbená. Kromě jízdy na nafukovacím banánu a adrenalinové vodní atrakci tornádo, si dívky vyzkoušely i jízdu na vodních skútrech. Večer prožily v typickém Ramadánovém stanu. Tady na ně čekalo luxusní pohoštění ve formě exotických zákusků a vybraného čaje, či tradiční velmi silné arabské kávy.


  Dívky prožily týden plný zážitků. Předposlední den se podívaly nejen na nejvyšší horu celých Emirátů Jebel Jais, ale dokonce si vyzkoušely místní zip-line, tedy lanový skluz a svezly se tak na nejdelší dráze světa. I přes prvotní obavy se 5 finalistek odhodlalo a dráhu si užily naplno. Poslední den zakončily jak jinak než focením. Nikola Bílková se postarala o dokončení kalendáře titulní stranou všech dívek pří východu slunce v krásných šatech od Miss Paradise. Finalistky také fotily s teamem We Snap, který se v průběhu celého soustředění postaral o špičkové fotografie a na závěr si dívky zacvičily s Františkem Uvírou, který je po celou dobu pobytu v hotelu Double Tree by Hilton, Majran Island trénoval i přes velké tamní teploty. Nechyběl tak ani aqua gym pro zpříjemnění tvrdého posilování. Před odletem si všechny finalistky naposledy užily luxusní prostředí, koupání v moři, chlazeném bazénu a nádherné hotelové wellness. I když už dívky odletěly domů, zahálet nebudou a  čeká je další soustředění.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...