Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  AUTO

  Návrhář Osmany Laffita jezdí zadarmo ve Škodovce

  07.06.2018 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Známý módní návrhář kubánského původu Osmany Laffita se dnešním podpisem smlouvy se společností AURES Holdings stal jednou z tváří značky zánovních vozů Mototechna.

  Osmany Laffita lupa
  Osmany Laffita | showpix

  Laffita si tak převzal první ze dvou vozů, které bude užívat, a to Škoda Kodiaq.

   

  Mám rád automobily a díky spolupráci se značkou Mototechna si budu moci vyzkoušet různé typy automobilů, na což se těším snad úplně nejvíc. Navíc Mototechna je pro mě symbolem úspěchu a kdo by nechtěl být její součástí," komentuje s úsměvem Osmany Laffita, který si automobil Škoda Kodiaq přijel převzít z rukou generální ředitelky mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO a Mototechna Karolíny Topolové přímo na pražskou pobočku. Znovuobnovená značka Mototechna nabízí 1 200 zánovních automobilů dvaceti značek a padesáti modelů s parametry nových vozů a cenou až o 40% nižší než v případě nového auta.

   

  " Budu si moci vyzkoušet různé typy automobilů, na což se těším snad úplně nejvíc"
   

  Značku AAA AUTO a Mototechna v současnosti reprezentují například herci Václava Vydra a Veronika Žilková nebo fotbalový útočník AS Řím Patrik Schick.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Osmany Laffita
  Komentáře ke článku
  loading...