Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZVLÁŠTNÍ POROD

  Miliardář Janeček je otcem!

  04.06.2018 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Miliardář Karel Janeček s manželkou Liliou Khousnoutdinovou se stali rodiči. O víkendu se jim narodila dcerka Isabella - ona i maminka jsou v pořádku a celá rodina jen září štěstím.

  Karel Janeček s manželkou Mariem. lupa
  Karel Janeček s manželkou. | Showpix.cz

  Janeček se rozplývá blahem! "Jsem neuvěřitelně šťastný, že přišla na svět princezna Isabelka. Děkuji Lilii, která úžasným způsobem rodila doma, dokonce do vany namísto připraveného bazénku. Když jsem maličkou jako první držel v rukou, byla ve vaku blan jako kosmonaut, což je něco naprosto výjimečného, přibližně jeden z osmdesáti tisíc," prozradil Karel Janeček. 

  Isabella vstoupila do našeho života tím nejněžnějším způsobem.
   

   

  Porod probíhal doma, jak bylo plánováno - připravený porodní bazének ale Lilia nepoužila, děvčátko se dralo na svět patrně až příliš rychle. "Isabella vstoupila do našeho života tím nejněžnějším způsobem  - doma ve vaně (perfektně nachystaný bazének zůstal prázdný), téměř bez bolesti (přesvědčila mne, že porod může být naprosto jemný), v neporušeném vaku blan," napsala na sociálních sítích Lilia. "Chycena prvně do pevných rukou svého otce, který byl mou skvělou oporou, vůbec neplakala, a každým dnem mne přesvědčuje o tom, že láska má mnoho dalších vrstev, které teprve poznávám." Janeček je ženatý s Tunisankou Mariem, se kterou má dvouletého syna Karla Yanise Noura. Liliu si bral v neoficiálním budhistickém obřadu v Bhútánu. Chvíli to s nimi vypadalo bledě - Karel měl totiž zřejmě těhotné krásce slíbit, že své oficiální manželství ukončí, pak ale slib nedodržel. Khousnoutdinova byla zklamaná, nakonec se ale pár k sobě vrátil.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...