Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ČESKÁ MISS 2018

  Co získala Lea Šteflíčková za titul miss?

  03.06.2018 13:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Česko zná svou další královnu krásy! V sobotu byla tvolena v Ostravě Lea Štefíčková, která se okamžitě ujala svého kralování. Její snaha se vyplatila a krom titulu získala i hodnotné ceny.

  Česká miss 2018 lupa
  Vítězky soutěže | Česká miss 2018

  Dvacetiletá brunetka Lea Šteflíčková se stala v sobotním finále České MISS jednoznačnou vítězkou. Současně se stala též tváří kosmetické značky Juliette Armand a získala tak kontrakt ve výši 750 tisíc korun.Dále pak vítězka získala roční pronájem bytu v Praze, roční zapůjčení automobilu od partnera soutěže a zájezd na řecký ostrov Kréta. Lea Šteflíčková pak poletí Českou republiku reprezentovat na světovou soutěž krásy Miss Universe. První vicemiss si vybojovala dvaadvacetiletá Jana Šišková a titul třetí nejkrásnější dívky si odnesla blondýnka z Prahy Tereza Křivánková.  

  Nechyběla promenáda v plavkách a promenáda ve večerních šatech.
   

  Večerem provázel Martin Dejdar. V porotě zasedli kromě ředitelky soutěže Evy Čerešňákové i zástupcisponzorů nebo třeba loňská miss Michaela Habáňová a blogerka Dominika Myslivcová. Dívky nejdřív předvedly originální národní kostýmy od různých módních návrhářů a odpovídaly na otázky moderátora, nechyběla promenáda v plavkách a promenáda ve večerních šatech.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...