Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NOVÁ LÁSKA!

  Rytmus si milenku stěhuje domů!

  01.06.2018 09:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Svou lásku Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus s moderátorkou ze SuperStar Jasminou Alagič (28) už netají. A páreček je zamilovaný až tak, že si rapper svou novou přítelkyni chce nastěhovat k sobě domů.

  Rytmus. lupa
  Rytmus je zamilovaný až po uši! | Showpix.cz

  Sedm let žil Rytmus se zpěvačkou Darou Rolins (45) v jedné domácnosti, v tomto případě v domě v Tuchoměřicích. Když se koncem března rozešli, Patrik Vrbovský si sbalil pár tašek a odstěhoval se do svého. Sám tam ale být nechce. „Jsou spolu všechen volný čas. Jsou strašně zamilovaní a Patrik by chtěl mít Jasminu u sebe, a proto už mluví o tom, že by u něj bydlela,“ svěřil se Expres.cz zdroj z jejich okolí.  

  „Miluju Jasminu Alagič. Dopřejte nám to!“
   

  Vztah s Darou je tak pro Rytmuse, jak se zdá, uzavřený a začíná nový život s novou partnerkou po svém boku. „Miluju Jasminu Alagič. Dopřejte nám to,“ potvrdil rapper ve videu na sociální síti, na kterém se pár políbil. A co víc, jeho bývalka Dara mu Jasminu schvaluje. Potkat prý tak normální a sympatické děvče, taky by se do ní hned zamilovala.

  lum | bleskove.cz

  Témata: Rytmus
  Komentáře ke článku
  loading...