Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DÁREK K NAROZENINÁM

  Daniel Landa chystá velké turné!

  31.05.2018 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Rockový zpěvák a skladatel Daniel Landa se na podzim vydá na koncertní turné, které nese název Daniel Landa 50. Oslaví tím nejen své narozeniny (4. 11. 1968), ale i 100. výročí založení Československé republiky. Po Velekoncertě v Letňanech z roku 2015 se tímto vrací k vystoupením ve velkých prostorách proohromnou obec fanoušků.

  Daniel Landa lupa
  Daniel Landa | Showpix.cz

  Chystané podzimní koncerty jsou prezentované jako best of tour. Jakým způsobem Landa vybírá pecky, které zazpívá? „Mám pochopitelně svoji představu. Nicméně ještě si osonduju na Facebooku a webu, co by lidirádi slyšeli, i když to nejspíš čuju. Na koncertech turné zazní průřez mou tvorbou, budu se snažit vybrat ty nejpopulárnější písničky. Věřím, že v zásadní míře shodnu s míněním publika. Protestsong, Vltava, Motýlek, Pozdrav z fronty, Ona… to jsou písničky, které by podle mého názoru neměly chybět,“ naznačil Daniel, co diváci na koncertě uslyší.   

  Na koncertech turné zazní průřez mou tvorbou!
   


  Na turné Daniela Landu doprovodí složením víceméně ustálená kapela v čele s kytaristou Tomášem
  Varteckým a jako hostujícího zpěváka si pro toto turné vybral Přemysla Pálka, představitele Krysaře v novém nastudování Landova muzikálu. Proč padla volba právě na něj? „Propojení, že druhý zpěvák je zároveň hlavní představitel muzikálu Krysař, je velmi vhodné. Je to pořád jedna sféra. Když už se jednou musel sžít s mojí poetikou, mými texty a hudbou na jevišti Divadla Kalich, nebudu mu muset v rámci zkoušení jednotlivých písní tolik vysvětlovat, jak do nich, protože těch informací už má spoustu,“ uvedl zpěvák.


  Na Daniela Landu a Přemysla Pálka se může těšit:
  24.10.2018 – Bratislava, Zimní stadion Ondreja Nepelu
  27.10.2018 – Brno, DRFG Aréna
  29.10.2018 – Ostrava, Ostravar Aréna
  31.10.2018 – Pardubice, ČSOB Pojišťovna arena
  02.11.2018 – České Budějovice, Budvar Aréna
  04.11.2018 – Praha, Tipsport Aréna

  lum | bleskove.cz

  Témata: Landa, koncert, Landa, Daniel
  Komentáře ke článku
  loading...