Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  JDE KE KONKURENCI!

  Další konec na Primě! Josef Klíma odchází!

  31.05.2018 09:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Z TV Nova před lety utekl na TV Prima! Ale nic netrvá věčně a i tam se moderátor a reportér Josef Klíma (67) rozhodl na vlastní žádost skončit. Jenže už divákům neprozradil, kam podle informací Bleskově.cz skutečně odchází!

  Josef Klíma lupa
  Josef Klíma | Showpix.cz

  Končím! „Tvůrčí tým v čele se mnou se po více než čtyřleté plodné spolupráci rozhodl své působení na Primě ukončit a jít vstříc nové profesní výzvě v jiném médiu. Děkuji vedení televize Prima za spolupráci a příležitost,“ řekl Josef Klíma, který měl v televizi pět let vlastní pořad Očima Josefa Klímy.  

  Dal výpověď, aby mohl jinam!
   

   „Děkuji Josefu Klímovi za několikaletou spolupráci a jeho působení na Primě, učiněné rozhodnutí respektujeme a přeji tvůrčímu týmu i Josefu Klímovi hodně štěstí v dalším osobním a profesním životě,“ řekl Marek Singer, generální ředitel FTV Prima. Podle vrabců nad Palmovkou, kteří rádi štěbetají, prý snad odchází co nevidět na novou televizi Seznam.cz, za mnohem lepších finančních podmínek.

   

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...