Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SOUTĚŽ

  Vyhrajte vstupenky na Aerodrome festival

  30.05.2018 14:36 / celebrity google+ twitter facebook

  Hudební festival Aerodrome vstupuje letos do pátého ročníku a to pořádně zostra! Rozrostl se totiž už na tři dny a do Česka letos přiveze opravdu velká jména současné hudební scény!

  Aerodrome Festival lupa
  Aerodrome Festival | archiv

  První scéně, která bude věnována zástupcům popu, indie, hip hopu a elektroniky, bude vévodit jedna z nejpopulárnějších zpěvaček současnosti Lana Del Rey, industriální ikona Nine Inch Nails nebo rapové hvězdy Macklemore a Wiz Khalifa. Příznivcům rocku, metalu a hardcoru bude věnováno druhé pódium, jehož program nabídne tak zvučná jména jako Limp Bizkit, Parkway Drive, Stone Sour, Body Count Feat. Ice-T, Bullet for My Valentine, Hollywood Undead a mnoho dalších. 

  Můžete být u toho
   

  A vy můžete být u toho. Stačí, když  našemu Facebooku https://www.facebook.com/Bleskove.cz dáte lajk a začnete ho sledovat. Pod článek o festivalu Aerodrome pak napíšete, proč si myslíte, že vstupenky máte vyhrát zrovna Vy.


  Soutěžit můžete do 12.6.2018 a ve hře je 5x1 třídennní vstupenka na  Aerodrome festival.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...