Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ŽIVOTNÍ ZMĚNA

  Stropnický se Žilkovou se stěhují do Izraele

  22.05.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Ministr Martin Stropnický se na vlastní žádost vrátí do role velvyslance. Zatímco v minulosti působil jako velvyslanec v evropských státech, nyní míří do Izraele. A spolu s ním také herečka Veronika Žilková a jejich nejmladší dcera Kordula.

  Veronika Žilková se synem Vincentem a dcerou Kordulou lupa
  Veronika Žilková se synem Vincentem a dcerou Kordulou | Showpix

  Přesto, že vláda ještě zdaleka nemá vše jisté, někteří ministři jsou si novou pozicí jistí. „Ano, do zahraničí pojedu s manželkou a nejmladší dcerou. Nyní řešíme řadu organizačních věcí. Moje žena třeba dosud učí v Praze na konzervatoři, hraje v Činoherním klubu, bude si muset zažádat o neplacené volno atd. atd.," prozradil Martin Stropnický (61) na stránkách MfD.  

  Už je vše jasné a karty rozdány
   

  "Ze zkušenosti vím, že je v zahraničí dobré umožnit ženě pracovat. A pokud možno v oboru. Veronika je hodně vitální, má energii, nápady, takže bych vůbec nevylučoval, že se bude podílet na aktivitách Českého centra. V telefonech máme oba spoustu skvělých lidí. Budeme rádi, když nám pomůžou Českou republiku reprezentovat," vysvětlil, čím by se mohla Veronika Žilková v Izraeli zabývat.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...