Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NOVÁ DIANA?

  Britové šílí kvůli Meghan - nevýrazné rozvedené herečce z rozvrácené rodiny

  20.05.2018 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Afroameričanka Meghan neměla na svatbě žádné přátele a z celé rodiny přijela pouze její matka.

  Meghan lupa
  Aktuálně nejpopulárnější svatební dvojice | Showpix

  Meghan Markleová ztělesňuje všechno, co by dosud mohlo královské rodině vadit: je rozvedená, s afroamerickými předky, působila jako herečka a psala lifestylový blog s detaily ze svého soukromí. Její přijetí britskou monarchií ukazuje, jak moc se královská rodina za poslední století proměnila. „Vstupuje tím do 21. století. Meghan není z bohaté rodiny a ani nebyla příliš slavná herečka. Teď ale žije svůj sen,“ shrnul irský novinář žijící v New Yorku Quentin Fottrell.  

  Malá Meghan byla velkou aktivistkou
   

  Z blízké rodiny nevěsty dorazila na obřad pouze její matka Doria Raglandová. Z Písně písní na začátku obřadu předčítala Lady Jane Fellowsová, sestra ženichovy zemřelé matky Diany. Právě Diana je pro Meghan i Harryho velkým vzorem. Oba spojuje touha navázat na činnost tragicky zesnulé princezny. Harry i Meghan se vždy snažili podporovat chudé, pomáhat nemocným a podporovat oběti válek.

  Svatby se zúčastnil také šestadevadesátiletý manžel panovnice král Philip. Ten se loni v létě stáhl z veřejného života. „Je to znak přízně vůči jeho vnukovi Harrymu. Přestože měl princ Philip zdravotní problémy a tato svatba jaksi není jednoduchá, protože Meghan je rozvedená Američanka, bude tam. Je to velká zpráva britské veřejnosti, že královská rodina akceptuje nevěstu se vším všudy,“ uvedl Kovář. Podle Forejta se Philip svatby účastní zejména proto, že vzdálenosti, které musí ujít na obřad, nebudou dlouhé.

   

  Květiny a pokrmy na svatbě pochází z ekologicky šetrných farem. „Meghan a Harry zvolili suroviny šetrné k životnímu prostředí. Květiny tak pochází z ekologických luk, které patří královské rodině. Jídlo bude ze sezónních plodin, které se pěstují v okolí Windsoru. Tento ekologický aspekt se na svatbě Harryho bratra Williama s Kate Middletonovou tolik neřešil,“ upozornil zástupce šéfredaktora ČT24 Martin Řezníček. Část květin do kytice nevěsty podle BBC nasbíral sám ženich. Zařadil mezi ně i pomněnky, které měla ráda jeho matka Diana. 

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...