Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Nové vnady!

  Nikola Buranská má nová prsa

  11.02.2016 18:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Modelka Nikola Buranská, která v poslední době cestuje mezi Českou republikou a Dánskem, kde žije se svým přítelem, se rozhodla podstoupit plastickou operaci prsou a vylepšit tak svůj už tak dost krásný dekolt.

  Buranská Nikol lupa
  Nikol Buranská bude mít nová, ještě krásnější prsa! | Klinika YES VISAGE

  Nikola nyní žije střídavě v Dánsku, kam se přestěhovala se svým přítelem, fotbalistou Filipem Novákem, který zde získal čtyřletý kontrakt. Nikola tak získává pracovní zakázky nejen v Čechách, ale i v Dánsku a jinde po světě. Dříve neměla jasný názor na plastické operace, ale po tom, co operaci podstoupily její kamarádky, začala nad operací přemýšlet i ona.

   

  „Opravdu dlouho jsem zvažovala, jestli do toho mám jít. Přeci jen jsem nikdy žádnou operaci nepodstoupila, toto je moje premiéra. Rozhodla jsem se tak především sama kvůli sobě a přeji si mít prsa, která budou úměrná mé postavě. Pro přítele to bude něco nového (smích), ale plně mě v tom podporuje a mám jeho ujištění, že o mě bude pečovat během rekonvalescence,“ řekla nám se smíchem Nikola.  

  Nikola Buranská má nově ještě krásnější dekolt, který doposud měla, čímž si jednak zvýšila sebevědomí a coby modelka šanci na další skvělé zakázky.
   

   

  S primářem plastické chirurgie Martinem Molitorem z Kliniky YES Visage, na které Nikola zákrok podstoupí, se domluvili na použití implantátů o objemu 250 ml, což odpovídá zvětšení prsou zhruba o jednu velikost. 

   

  „Nikole jsem nemusel nic doporučovat, měla jasnou představu. Ze své praxe vím, že pokud je klientka schopna rozhodnout se sama, tak to nechám na ní. Pokud váhá, tak jí dám své doporučení. Nikola je krásná a vysoká dívka a vybrala si implantáty, které odpovídají její postavě, takže nebylo nutné jí nijak zásadně směrovat,“ prozradil k zákroku primář Molitor.

   

  „Pana primáře Molitora jsem si vybrala proto, že jsme na něj měla od kamarádek dobré reference a už na první konzultaci s ním jsem se utvrdila, že jsem udělala dobře. Navíc ráda sportuji, proto jsme se s panem doktorem domluvili na zvětšení o jedno číslo, aby mě prsa nijak neomezovala při sportu,“ prozradila Nikola.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...