Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ELITNÍ SOUTĚŽ

  Mezi top kráskami zaujal i moderátor Novy - svým břichem!

  17.05.2018 04:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Letošní ročník prestižní soutěže ženské krásy Top Model Of The Year, který se konal v prostorách sálu Boccaccio pražského Grand Hotelu Bohemia, byl v mnohém jiný, než ty předchozí. Mimo jiné i proto, že desítce finalistů ukázal svůj břišní pekáč buchet nejvíce sexy moderátor televize Nova! Podívejte se na fotky!

  Top Model Of The Year 2018 lupa
  Top Model Of The Year 2018 | Jaroslav Hauer

  Krásných dívek je v České republice stále více. Vybrat tu nejkrásnější je tak stále těžší. V soutěži Top Model Of The Year nakonec z desítky finalistek zvítězila Angelika Kosthyshynová. Dívka porotu přesvědčila nejen při promenádě v plavkách či přehlídce spodního prádla, ale také při diskusi s moderátorem Karlem Kašákem. Právě on, který díky své vysoké svalnaté postavě patří k největším televizním fešákům, ukázal přímo na pódiu břišní pekáč buchet. Jeho vymakanou postavu ocenil i slavný český návrhář Osmany Laffita, který zasedl i se svým manželem Guyem v porotě, a také Kamila Hübsch.  

  Kamila Hübsch je novou Ivetou Bartošovou - mrkněte do fotogalerie
   

  Na akci zazpívala Kamila Hübsch. Mladá talentovaná zpěvačka Kamila Hübsch, která před časem dokonce nazpívala duet s Evou Pilarovou, miluje písničky Ivety Bartošové a kromě svých vlastních věcí, které si i píše, vysřihla jak Píseň o lásce, tak i Tři oříšky pro Popelku, kdy sama na sobě měla princeznovské svatební šaty v rámci módní přehlídky svatebnich šatů mosteckého salonu. „Kamila nejenom zpívá jako Iveta, ale trochu i tak vypadá,” prohlásil Osmany Laffita. Moderátor večera Karel Kašák připravuje se sympatickou mladou slečnou společný projekt, který prý všechny překvapí.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...