Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ELITNÍ SOUTĚŽ

  Mezi top kráskami zaujal i moderátor Novy - svým břichem!

  17.05.2018 04:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Letošní ročník prestižní soutěže ženské krásy Top Model Of The Year, který se konal v prostorách sálu Boccaccio pražského Grand Hotelu Bohemia, byl v mnohém jiný, než ty předchozí. Mimo jiné i proto, že desítce finalistů ukázal svůj břišní pekáč buchet nejvíce sexy moderátor televize Nova! Podívejte se na fotky!

  Top Model Of The Year 2018 lupa
  Top Model Of The Year 2018 | Jaroslav Hauer

  Krásných dívek je v České republice stále více. Vybrat tu nejkrásnější je tak stále těžší. V soutěži Top Model Of The Year nakonec z desítky finalistek zvítězila Angelika Kosthyshynová. Dívka porotu přesvědčila nejen při promenádě v plavkách či přehlídce spodního prádla, ale také při diskusi s moderátorem Karlem Kašákem. Právě on, který díky své vysoké svalnaté postavě patří k největším televizním fešákům, ukázal přímo na pódiu břišní pekáč buchet. Jeho vymakanou postavu ocenil i slavný český návrhář Osmany Laffita, který zasedl i se svým manželem Guyem v porotě, a také Kamila Hübsch.  

  Kamila Hübsch je novou Ivetou Bartošovou - mrkněte do fotogalerie
   

  Na akci zazpívala Kamila Hübsch. Mladá talentovaná zpěvačka Kamila Hübsch, která před časem dokonce nazpívala duet s Evou Pilarovou, miluje písničky Ivety Bartošové a kromě svých vlastních věcí, které si i píše, vysřihla jak Píseň o lásce, tak i Tři oříšky pro Popelku, kdy sama na sobě měla princeznovské svatební šaty v rámci módní přehlídky svatebnich šatů mosteckého salonu. „Kamila nejenom zpívá jako Iveta, ale trochu i tak vypadá,” prohlásil Osmany Laffita. Moderátor večera Karel Kašák připravuje se sympatickou mladou slečnou společný projekt, který prý všechny překvapí.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...