Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  LUXUS

  Haberova topmodelka Peštová utekla do amerického apartmá za miliony

  15.05.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Partnerka Paĺo Habery utekla do Spojených států. Modelka Daniela Peštová (47) je již dlouho majitelkou přepychového apartmá v srdci New Yorku, za které v přepočtu zaplatila 54 milionů korun. Právě tam se nyní i s dětmi odstěhovala.

  Peštová, Habera lupa
  Stále zamilovaní? | Showpix

  Jedna z nejlépe placených českých modelek a partnerka nekompromisního porotce ze SuperStar Paĺo Habery (56) se před časem přestěhovala z Prahy do New Yorku. Podle deníku AHA přesídlila topmodelka z komfortu do komfortu. "Z luxusní vily v pražských Hodkovičkách přesídlila do loftového apartmá přímo na Manhattanu. Byt o rozloze 243 metrů čtverečních si podle jednoho amerického webu pořídila už v dubnu 2000. Rodinné hnízdečko koupila ve vyhlášené umělecké čtvrti Soho, odkud to má coby kamenem dohodil do butiků slavných jmen jako Louis Vuitton nebo Saint Laurent Paris," uvedl deník. Teď se však zřejmě rozhodla přesídlit jinam – prominentní byt je na amerických realitních stránkách momentálně nabízen k pronájmu. Rozhodně si ho ale nemůže dovolit každý! Peštová tu za něj podle všeho žádá 15 tisíc dolarů měsíčně, což je v přepočtu 320 tisíc korun.  

  Peštová bydlela v USA i v době, kdy se do sebe s Haberou zamilovali. Spolu pak žili v New Yorku čtyři roky
    

  Peštová není příliš sdílná a o svém soukromí s médii téměř nemluví. O svém bytě prozradila jen pár vět. „Když jsem kupovala byt v New Yorku, byl už zařízený. Koupelna v běžné černo-bílé kombinaci, která se neomrzí,“ nechala se slyšet v časopise Dům a byt před pěti lety. Byt má údajně dvě koupelny, kuchyň zařízenou značkovými spotřebiči, tři ložnice a soukromý výtah. Topmodelka se přitom nemusí za komfort stydět - na vše si vydělala vlastní prací. A do rodinného rozpočtu výrazně přispívá i její partner Paĺo Habera. Ten nyní seká dobrotu. Přestal kouřit, začal cvičit a stále je prý do své partnerky zamilovaný.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...