Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SMUTNÁ ZPRÁVA

  Smrt komika Josefa Mladého měla zůstat v utajení!

  07.05.2018 22:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Po dlouhé nemoci zemřel oblíbený bavič.

  Mladý lupa
  Josef Mladý | Showpix

  Náhlá smrt baviče a herce Josefa Mladého (†63) jeho kolegy hluboce zasáhla, dlouholetý kamarád Petr Novotný se ale o odchodu svého kamaráda neměl dozvědět, píše server TN.cz. Rodina se totiž před ním snažila smutnou zprávu utajit, kvůli strachu o jeho zdraví.  

  Herec Novotný se o smrti kamaráda neměl dozvědět
   

  Ve věku 63 let navždy opustil náš bývalý kolega a kamarád Josef Mladý. Spolu s Josefem Aloisem Náhlovským rozdávali fešáckému publiku spoustu radosti a skvělé zábavy. Je nám to velmi líto,“ uvedla kapela Fešáci.

  "Ta zubatá mě fakt se*e s tím, jak si poslední dobou bere jednoho Fešáka za druhým. Vždyť je to chvíle, co nás opustil Fanda Pátek, odchod Honzy Turka jsme doteď neakceptovali a akceptovat stále odmítáme. Když nám to včera na chalupu volali, zavládl u nás veliký smutek, stejný dnes zavládne v celé té obrovské fešácké rodině, protože jsme prostě Pepu měli všichni moc rádi," okomentoval odchod herecké legendy Josefa Mladého bavič Pavel Novotný.


  Mladý se narodil v Ústí nad Labem v roce 1955. Od 80. let vystupoval ve dvojici s Náhlovským v hudebně zábavných programech či silvestrovských televizních show. Loni si zahrál v komedii Špindl režiséra Milana Cieslara. Mladý rovněž podnikal, jeho agentura nabízela vystoupení obou bavičů. Jeho koníčkem bylo létání s ultralehkými letadly a vrtulníky.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Mladý
  Komentáře ke článku
  loading...