Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KRÁSA

  Zpěvačka Victoria řešila problém s pletí. Víme, co jí bylo

  02.05.2018 17:07 / celebrity google+ twitter facebook

  Zpěvačka Victoria pilně pracuje na novém albu, musela nedávno ale taky řešit problémy s pletí. Trpěla totiž suchou, i když lesklou pokožkou. V podstatě se potýkala s dehydratací.

  Victoria lupa
  Victoria | archiv

  Proto Victoria vyhledala pomoc na klinice krásy Mila Medi, kde zpěvačce odborníci vybrali tu správnou péči o pleť. Victoria tam podstoupila ošetření Biorevitalizace. V tomto případě jde především o aplikaci kyseliny hyaluronové, které pleti dodá hydrataci a pružnost. Kromě toho také vyrovnává tón pleti. Pokožka tak bude vždy vypadat mladší a svěžejší než před ošetřením, pro udržení efektu v dlouhodobém horizontu je ovšem vhodnější ošetření opakovat v pravidelných intervalech navržených lékařem na základě stavu pokožky pacienta a jeho představách o výsledku – ať už jednou za měsíc, jednou za tři měsíce či jednou za půl roku. 

   

  “Mám nejlepší pleť za poslední 3 roky, jsem moc spokojená"
   

  Zpěvačka má z výsledku radost. “Mám nejlepší pleť za poslední 3 roky, jsem moc  spokojená. Hlavně když jsme se vrátili z Brazilie, tak jsem měla pleť suchou a bylo to velmi nepříjemné. Ale teď vím,  že pro nás ženy je  opravdu důležité pečovat o pleť a hlavně po třicítce je to spíš nutné.” pochvalovala si.  Victoria ale musí dbát také na následnou správnou péči o pleť. V Mila Medi jí proto doporučili pleťové masky Innea a také hydratační krém Nimni Day Cream. Zpěvačka se tak místo potíží s pletí může nadále věnovat práci na nové desce.

  Na  http://milamedi.cz/cs/ lze využít na vybrané procedury 15% slevy, lze využít slevový kód VIKI.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Victoria
  Komentáře ke článku
  loading...