Neděle 27. května 2018
svátek má Valdemar, zítra Vilém

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEMOCNICE

  Milan Peroutka: Tanec mi sice způsobil problémy, ale nezanevřel jsem na něj!

  02.05.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Když jsme ho vyrušili, právě mlsal zdejší obědovou „lahůdku“, čočku s párkem a vejcem. „Náhodou tady vaří dobře, a protože člověk tohle menu nejídá zase tak často, je to velice příjemná a chutná změna,“ vysvětlil nám z nemocniční postele zpěvák a herec Milan Peroutka, který momentálně dlí na rehabilitační klinice Vojenské nemocnice.

  Peroutka lupa
  foto | Muzikál Iago

  V pondělí se podrobil plastice předního křížového vazu a teď už šestkrát denně rehabilituje, procvičuje nohu a nabírá síly. A daří se, zanedlouho dá své posteli na dálkové ovládání vale, ovšem v péči zdejších odborníků zůstane ještě nějaký ten čásek. „Je to za mnou a teď už všechno spěje k lepšímu až nejlepšímu. Sice se ještě neobejdu bez berlí, stav se viditelně lepší,“ vysvětlil s tradičním a také spokojeným úsměvem Milan. Úraz utrpěl při tanci a bolelo to, jak řekl, jako čert, takže nebylo vyhnutí a chtě nechtě musel pod kudlu. Prostě a jednoduše nebylo vyhnutí.  

  Ve volných chvílích, když nerehabilituje, čte, chodí na procházky
   

  „Tanec mě sice na nějaký čas odrovnal, ale rozhodně jsem na něj nezanevřel a nemíním s ním ani skoncovat. Myslím si, že všechno se děje z nějakého důvodu. Vlastně to ani nepůjde, abych s ladně neladnými pohyby skoncoval, protože naskočím do muzikálu Vlasy a v něm se prostě pohybovat musíte. Navíc se na začátek zkoušení i moc těším, takže ano, s tancem budu zase kamarád, ovšem budu se hlídat, abych to nepřepísknul a noha nezačala dělat zase problémy. Budu více poslouchat hlas svého těla. No, a když vše půjde, jak má a až budu úplně a dokonale fit a dostanu nabídku do StarDance, nebudu váhat říci ano a předvedu figury, které se hned tak nevidí,“ opět s úsměvem doplnil Peroutka.

  Ve volných chvílích, když nerehabilituje, čte, chodí na procházky do nedalekého altánku, občas si i schrupne, přijímá audience a poctivě se cpe ovocem a zeleninou, kterou ho jeho přátelé a kamarádi hojně zásobují. Myšlenky se mu samozřejmě stále častěji vracejí k „pracovnímu procesu.“ „Práce opravdu už klepe na dveře. S kapelou Perutě máme naplánovánu spoustu koncertů a kromě toho vyjíždím v květnu na Film Music Tour, což bude turné plné filmových písniček. No, a kdyby měl někdo chuť se přijít podívat na moje vystoupení s kapelou Perutě, tak má šanci už za pár dní. Prvního května totiž koncertujeme ve Dvoře Králové, pak v Karlových Varech atd. atd. atd.,“ dodal Milan Peroutka, a jelikož se přiblížil čas jeho další rehabilitace rozloučil se a zmizel za zdmi rehabilitační kliniky.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...