Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEMOCNICE

  Milan Peroutka: Tanec mi sice způsobil problémy, ale nezanevřel jsem na něj!

  02.05.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Když jsme ho vyrušili, právě mlsal zdejší obědovou „lahůdku“, čočku s párkem a vejcem. „Náhodou tady vaří dobře, a protože člověk tohle menu nejídá zase tak často, je to velice příjemná a chutná změna,“ vysvětlil nám z nemocniční postele zpěvák a herec Milan Peroutka, který momentálně dlí na rehabilitační klinice Vojenské nemocnice.

  Peroutka lupa
  foto | Muzikál Iago

  V pondělí se podrobil plastice předního křížového vazu a teď už šestkrát denně rehabilituje, procvičuje nohu a nabírá síly. A daří se, zanedlouho dá své posteli na dálkové ovládání vale, ovšem v péči zdejších odborníků zůstane ještě nějaký ten čásek. „Je to za mnou a teď už všechno spěje k lepšímu až nejlepšímu. Sice se ještě neobejdu bez berlí, stav se viditelně lepší,“ vysvětlil s tradičním a také spokojeným úsměvem Milan. Úraz utrpěl při tanci a bolelo to, jak řekl, jako čert, takže nebylo vyhnutí a chtě nechtě musel pod kudlu. Prostě a jednoduše nebylo vyhnutí.  

  Ve volných chvílích, když nerehabilituje, čte, chodí na procházky
   

  „Tanec mě sice na nějaký čas odrovnal, ale rozhodně jsem na něj nezanevřel a nemíním s ním ani skoncovat. Myslím si, že všechno se děje z nějakého důvodu. Vlastně to ani nepůjde, abych s ladně neladnými pohyby skoncoval, protože naskočím do muzikálu Vlasy a v něm se prostě pohybovat musíte. Navíc se na začátek zkoušení i moc těším, takže ano, s tancem budu zase kamarád, ovšem budu se hlídat, abych to nepřepísknul a noha nezačala dělat zase problémy. Budu více poslouchat hlas svého těla. No, a když vše půjde, jak má a až budu úplně a dokonale fit a dostanu nabídku do StarDance, nebudu váhat říci ano a předvedu figury, které se hned tak nevidí,“ opět s úsměvem doplnil Peroutka.

  Ve volných chvílích, když nerehabilituje, čte, chodí na procházky do nedalekého altánku, občas si i schrupne, přijímá audience a poctivě se cpe ovocem a zeleninou, kterou ho jeho přátelé a kamarádi hojně zásobují. Myšlenky se mu samozřejmě stále častěji vracejí k „pracovnímu procesu.“ „Práce opravdu už klepe na dveře. S kapelou Perutě máme naplánovánu spoustu koncertů a kromě toho vyjíždím v květnu na Film Music Tour, což bude turné plné filmových písniček. No, a kdyby měl někdo chuť se přijít podívat na moje vystoupení s kapelou Perutě, tak má šanci už za pár dní. Prvního května totiž koncertujeme ve Dvoře Králové, pak v Karlových Varech atd. atd. atd.,“ dodal Milan Peroutka, a jelikož se přiblížil čas jeho další rehabilitace rozloučil se a zmizel za zdmi rehabilitační kliniky.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...