Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  EUROSONG

  Český kandidát na Eurovizi Mikolas Josef: Po zranění přestal chodit!

  29.04.2018 21:50 / celebrity google+ twitter facebook

  Mikolas Josef v neděli v pět ráno odletěl do Lisabonu, kde měl první taneční a pěvecké zkoušky. V rámci chystaného vystoupení, které předvede 8. května živě před 250 miliony diváky, dělá mladý zpěvák i salta a přemety a právě to se mu stalo osudným. Zpočátku se zdálo, že jde o banalitu. Situace se však večer postupně zhoršovala!

  Mikolas Josef lupa
  Mikolase odváží sanitka | Team Mikolase Josefa

  Mikolas Josef v neděli v pět ráno odletěl do Lisabonu, kde měl první taneční a pěvecké zkoušky. V rámci chystaného vystoupení, které předvede 8. května živě před 250 miliony diváky, dělá mladý zpěvák i salta a přemety a právě to se mu stalo osudným. Při jednom z přemetů si poranil páteř a na pomoc mu ihned museli přispěchat lékaři. Mikolas skončil v nemocnici, kde se v současné době podrobuje vyšetření a doktoři mu dělají rentgeny. Rozsah zranění zatím není jasný. Jelikož ale mladík v poslední době neustále trénoval a veškerý volný čas věnoval nácviku choreografie, zpěvu a zdokonalení se, mohlo by jít o únavové zranění.  

  Už nemůžu ani chodit!
   

  "První věc, co mi proběhla hlavou, bylo, že pro mě Eurovize skončila a strašně tím zklamu fanoušky, kteří mě sem poslali. Budu bojovat ze všech sil, i kdybych měl na jevišti jenom stát. Udělám vše pro to, abych mohl pokračovat. Držte mi prosím palce," řekl nám po nehodě Mikolas.

  Bohužel se ale mladému zpěvákovi po několika hodinách přitížilo a musel odjet do jiné portugalské nemocnice, kde podstoupí magnetickou rezonanci. "Už nemůžu ani chodit. Právě jsem se vrátil z jedné nemocnice a už mířím do jiné. Děkuji vám za všechny zprávy a přání. Snažíme se udělat vše, co je v našich silách, abych se zas brzy postavil na nohy," informoval fanoušky na svém instagramu. Zdravotní stav Mikolase Josefa budeme nadále sledovat!

  Tisíce fanoušků z celého světa, začali posílat Mikolasovi na Instagramu přání a modlitby za brzké uzdravení! Redakce Bleskově.cz se připojuje!

   

   

  I can confirm that I got injured during the rehearsal and the situation got worse after several hours. I cant even walk now. Got back from the first hospital and I am now heading to another one. Thanks for all your messages and prayers we are all doing our best to get me up on my feet soon.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...