Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  HEREČTÍ MANŽELÉ

  Chce to dělat jenom se mnou, říká o Holubové její kolega Klepl

  29.04.2018 13:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Říkají si herečtí manželé, protože spolu vystupují už víc jak třicet pět let. Bohumil Klepl (60) a Eva Holubová (59) působí jako skutečný pár, přitom každý má doma svého partnera. Film, kde by hráli manželskou dvojici s někým jiným, si ale už prý neumí představit. A to je i případ snímku Dvě nevěsty a jedna svatba, který právě přišel do kin. Holubová si do něj Klepla přímo vyžádala! 

  Klepl, Holubová lupa
  Oblíbená herecká dvojice | KomedyFest

  Herci se poznali se už na škole. „Poprvé jsem Boba viděla v takové srandičce na DAMU, a pak na divadelní pouti, kde dělal Kleplovo loutkové rodinné divadlo,“ vzpomíná v deníku AHA Eva Holubová. „Tam jsem po ní i trošku toužil, což se nepovedlo, nezkazili jsme si ten vztah,“ svěřil pro AHA Bob.  

  Jejich komediální manželství pokračuje
    

  Od té doby, co se jako manželský pár objevili v Účastnících zájezdu (2006), je spousta lidí má za reálnou dvojici. „Když spolu hrajeme, řada lidí si myslí, že jsme manželé. To propojení máme od Účastníků zájezdu až dodnes,“ prozradil Bob, který s Evou Holubovou jako manžel hraje také v divadle Studio DVA.

   

  A jako manželé se znovu vrací i na plátna kin. Eva Holubová si prý ve snímku Dvě nevěsty a jedna svatba o Klepla přímo řekla! „Je na mě zvyklá a já jsem ten pod ní. Ona je ta, co rozkazuje a já jsem spíš takový jako panda. I v tomto filmu je to tak trošku udělané a Eva je na to zvyklá a nechce to už dělat s nikým jiným, takže naše manželství pokračuje,“ vysvětlil Klepl.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Klepl, eva holubová
  Komentáře ke článku
  loading...