Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DOVOLENÁ

  Vypadají vážně jako sestry. Krainová se sestrou Yvonou v Dubaji

  28.04.2018 15:44 / celebrity google+ twitter facebook

  Modelka Simona Krainová se letos rozhodla více odpočívat, a je to vidět! Vypadá čím dál lépe a doslova jen září. Do Dubaje, přesněji do hotelu Atlantis, The Palm se vydala s celou rodinou a se sestrou Yvonou.

  Simona Krainová se sestrou lupa
  Simona Krainová se sestrou | archiv

  Obě krásky si užívaly na 1,4 kilometru dlouhé pláži a vyrazily si spolu i na potápění mezi žraloky. Místní podmořský svět poskytuje mnoho atrakcí, podobně jako sousední aqaupark, který obě sestry samozřejmě také navštívily. Simona si nenechala ujít koupání s delfíny a jednomu z těchto nádherných zvířat věnovala i něžný polibek.

   

  Ona se mě nebála a já ji chvilku ano
   

  „Ona se tu narodila a ten servis co má ona tady, já nemám ani náhodou. Nic jiného nepoznala a má tu celou svou rodinu...ona se mě nebála a já ji chvilku ano...než jsem pochopila, že ji možná závidím. Jsme my lidé opravdu tak svobodní jak si myslíme??? Já jsem si uvědomila, že vůbec ne. Možná proto se mě nebála a myslela si své. Prostě jsme hloupí a tohle mě posunulo o kus dál.“ popsala svůj zážitek Krainová na sociálních sítích.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...