Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  FTV PRIMA

  Zprávy na Primě bude moderovat Tománková! Kdo je nová hvězda televize?

  27.04.2018 07:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Po patnácti letech se vrací ke svému dívčímu příjmení! Moderátorka Zpráv na Primě Terezie Kašparovská je ode dneška Tománková.

  Kašparovská lupa
  Ke změně příjmení mě vedly osobní důvody | FTV Prima

  „Kašparovská jsem se jmenovala od mé svatby v roce 2003, teď jsem si vzala zpátky svoje dívčí příjmení a znovu se jmenuju jako moji rodiče,“ prozradila Terezie. Je nejzkušenější moderátorka Primy. Do zpravodajství nastoupila už v roce 2000 jako reportérka a parlamentní zpravodajka, tehdy ještě právě pod jménem Tománková. Provdala se v roce 2003. Moderovat hlavní zpravodajskou relaci začala v roce 2006 už jako Kašparovská.  

  Ke změně příjmení mě vedly osobní důvody
   

   

  „Na úřadě jsem byla dnes, bleskově to vyřídili na místě, poplatek za změnu příjmení na občance je sto korun,“ směje se Terezie. Teď ji čeká úřední kolečko, příjmení bude totiž měnit na všech svých dalších dokladech. Terezie, která patří k jedněm z nejoblíbenějších tváří Primy bude pod svým dívčím příjmením vysílat už ve čtvrtek večer. „Ke změně příjmení mě vedly osobní důvody,“ říká Terezie s tím, že více prozrazovat nebude. Na Primě měla Terezie tři moderátorské partnery. Po Jiřím Chumovi a Tomáši Drahoňovském má už pátým rokem po své levici Tomáše Hauptvogela. S ním se také od října 2014 střídá v moderování nedělní Partie. „Děkuju Terezii Kašparovské, že mě naučila moderátorskému řemeslu a už se moc těším na spolupráci s Terezií Tománkovou,“ směje se Tomáš Hauptvogel.

  lum | bleskove.cz

  Témata: FTV Prima
  Komentáře ke článku
  loading...