Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DOVOLENÁ

  Simona Krainová skočila mezi žraloky

  26.04.2018 16:22 / celebrity google+ twitter facebook

  Dubaj je v posledních letech jednou z nejoblíbenějších destinací modelky Simony Krainové. Momentálně si užívá v této destinaci s celou svojí rodinou, včetně sestry Yvonne.

  Simona Krainová lupa
  Simona Krainová | archiv

  Modelka tráví svoji další oblíbenou dovolenou v Dubaji, protože právě tahle destinace jí v posledních letech opravdu přirostla k srdci.

   

  Krainová s rodinou strávila během prvních dní dovolené hodně času v podmořském světě luxusního hotelu Atlantis, kde se ubytovala i se svou sestrou Yvonne. A obě krásky si tam dopřály i pořádný adrenalin. Navlékly se do neoprenů a plné potápěčské výzbroje a vyzkoušely si s instruktory potápění. Na tom by ještě nebylo nic zvláštního, kdyby jim ovšem pod nohama neplavali žraloci. A to už ve chvíli, kdy se připravovaly na ponor na břehu. Skočit do vody tedy vyžadovalo od obou sester pořádný kus odvahy.

   

  Navlékly se do neoprenů a plné potápěčské výzbroje a vyzkoušely si s instruktory potápění.
   

  To okomentoval i Simonim manžel Karel Vágner, který vše fotil.  S takovým adrenalinovým zážitkem se totiž oba museli hned pochlubit na sociálních sítích.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...