Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SVATBA!

  Moderátorka Monika Leová: Svatba se blíží!

  26.04.2018 05:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Svatbu s přítelem Martinem Monika Leová naplánovala na červen. Do příprav se vložil i její tatínek, který chtěl původně pozvat až sto příbuzných. Nakonec ji však ujistil, že počet snížil na padesát.

  Monika Leová lupa
  MONIKA NA DOVOLENÉ | FTV Prima

  „Tatínek nám hodně pomáhá a zajišťuje jídlo a pití, chci mu vyjít vstříc. Jsem prostě poslušná a opravdu tatínka uctívám. Nedovolila bych si mu říct ne. Tak samozřejmě ta svatba je i pro něj,“ přiznala iDnes.cz Leová.  

  Jsem prostě poslušná a opravdu tatínka uctívám.
   

  Teď se přidala i její teta s mnohem vážnějším požadavkem. „Má teta se mě totiž nedávno v telefonu ptala, jestli si vezmu na svatbu áo dài. To je typický vietnamský kroj. Já jsem jí řekla, že mám šatičky, sice ne kroj, ale i tak jí moc děkuji. A ona že ne, že musím aspoň na focení obléci áo dài, takže si myslím, že se asi budu převlékat do typického oblečení a Martin taky. Musela jsem se proto změřit a teď už jen čekám, co z toho nakonec bude,“ svěřila se moderátorka.

  Ta si pro jistotu nechává ušít svatební šaty od kamarádky Sandry Švédové, protože ve svatebních salonech si nevybrala.

   

   

  lum | bleskove.cz

  Témata: monika leová
  Komentáře ke článku
  loading...