Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  MAMMA MIA!

  Expřítel Hany Holišové promluvil. Popsal jejich vztahy!

  25.04.2018 07:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Muzikál Mamma Mia! je pro Tomáše Smičku doslova osudovým dílem. Díky němu se nejenže seznámil s Hankou Holišovou, se kterou řadu měsíců tvořil pár, ale právě v Mamma Mie! získal příležitost předvést své pěvecké a herecké schopnosti. A nutno říct, že v roli Skye je nezaměnitelný. 

  Holišová a Smička lupa
  Hana Holišová a Tomáš Smička | Showpix.cz

  Návrat muzikálu Mamma Mia!, který měl 6. dubna v Kongresovém centru v Praze obnovenou premiéru a bude se hrát do poloviny června potěšil nejen fanoušky legendární švédské skupiny Abba, ale i i původním povoláním tanečníka Tomáše Smičku. Pro toho má totiž muzikál Mamma Mia! mnohem hlubší význam. “Byla to moje první muzikálova role, kterou jsem dostal,” přiznal se Smička, který ztvárňuje rovnou roli snoubence Sophie Skye.  

  Máme s Hankou spolu hezký vztah, máme se pořád rádi
   

   

  A ačoliv právě díky Mamma Mie! začal dostávat další další pracovní nabídky, zůstává nohami na zemi. “Vždycky říkám, že jsem tanečník, který nějak zazpívá a zahraje. Z úcty ke zpěvákům se nenazývám zpěvákem ani hercem. Vždycky budu tanečník a budu se snažit zlepšovat ty další složky, které k muzikálovému životu patří,” říká představitel Skye, který se bude celé jaro v Kongresovém centru potkávat se svou expartnerkou Hankou Holišovou, která paradoxně ztvárňuje roli Sophie, což je jeho muzikálova snoubenka.  Ačkoliv bývají rozchody mnohdy velmi nepříjemné, Smička se neobojí, že by se s Hankou museli navzájem vyhýbat. 


  “Myslím si, že to bude v pohodě. Máme s Hankou spolu hezký vztah, máme se pořád rádi a respektujeme se,” říká Smička, který jak se zdá již není sám. “Je možnost, že tu již někdo je, ale nerad bych prozrazoval víc. Raději si to nechám pro sebe,” uzavřel Tomáš. Premiéra tohoto muzikálu byla v prosinci roku 2014. Režisér Antonín Procházka vytvořil na jevišti Kongresového centra Praha velkolepou a romantickou show plnou trefných vtipů a dojemných scén. Celý děj doprovází živý orchestr, díky kterému si divák odnáší opravdu hezký kulturní zážitek.

   

  Do třpytivých tanečních kombinéz se znovu obléknou přední hvězdy českého showbusinessu. Hlavní roli matky Donny se objeví Alena Antalová, Leona Machálková a Daniela Šinkorová. Dceru Donny – Sophie hraje Hana Holišová, Ivana Korolová a Petra Vraspírová. ABBA kombinézu oblékají také muži, tatínkové Sophie – Pavel Vítek, Petr Kotvald, Tomáš Trapl, Oldřich Kříž, Roman Vojtek, Bronislav Kotiš, Jiří Langmajer nebo Bořek Slezáček.

  lum | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...